Montenero Resort&Spa

Montenero Resort&Spa - Last Minute


Nocleg od 70 zł
Miejsca noclegowe: 50
Nadwodnia 190
34-532 Czarna Góra
Województwo: Małopolskie
Region: Tatry i Podhale
7331... pokaż numer telefonu

Oferty specjalne


Oferta specjalna "Last Minute"Wczasy odchudzająco-energetyzujące
DZIEWIĘĆSIŁ
Górale od wieków słyną z krzepkiego zdrowia i hartu ducha. Nasza oferta łączy magię miejsca i racjonalną wiedzę profesjonalistów z dziedziny dietetyki, sportu oraz psychologii. Jeżeli:
1. Chcesz zrzucić zbędne kilogramy nie ryzykując efektu jojo
2. Poprawić metabolizm swojego organizmu
3. Nauczyć się jak radzić sobie ze stresem, motywować się do zmian, zarządzać swoim czasem,
4. Poprawić swoją kondycję przez dostosowane do Twoich możliwości zajęcia sportowe
5. Zerwać ze złym stylem życia
6. Wypocząć na łonie natury
7. Uspokoić nerwy przez kontemplację piękna przyrody
8. Nabrać dobrych nawyków żywieniowych
9. Poprawić swoje umiejętności pracy w zespole
Dziewięćsił jest dla Ciebie.

DZIEWIĘĆSIŁ
Turnus 7 dni: 15-21.06.2014
Turnus 14 dni: 15-28.06.2014

Program wczasów przewiduje:
Wyżywienie w postaci zbilansowanego przez dietetyka jadłospisu 1200 lub 1500 kcal. Gotujemy wyłącznie na wodzie ze studni głębinowej, bez polepszaczy smaku.
Warsztaty grupowe i konsultacje indywidualne z dietetykiem, który zdiagnozuje problemy żywieniowe uczestników i podpowie im jak skutecznie walczyć z pokusami.
Zajęcia sportowe: trening funkcjonalny, trening zawierający podstawy sportów walki, trening biegowy/ marszobiegowy, trening obwodowy, trening indywidualny
Praktyczne warsztaty rozwoju personalnego obejmujące: pracę nad szkodliwymi nawykami, motywowaniem się do zmiany, budowanie pozytywnego wizerunku własnej osoby, kontrolowanie nieprzyjemnych stanów emocjonalnych, komunikowanie się z innymi osobami, motywacji do systematycznego działania, redukowania stresu poprzez odpowiednio dobrane ćwiczenia relaksacyjne.

Plenerowe zajęcia terapii przez sztukę: z wczasów u nas wyjedziesz z namalowanym własnoręcznie górskim pejzażem.

Zwieńczeniem pobytu w Montenero R&S będzie wycieczka w Tatry.
Koszt turnusu siedmiodniowego:
- w pokoju dwuosobowym: 1350,00 PLN
- w pokoju jednoosobowym: 1600,00 PLN


Nasze kanały w sieci
My na Facebooku My na Twitterze


Noclegi-Online.pl
© 2004-2020
W naszym serwisie zamieszczono ponad 45 000 ofert, a co za tym idzie, na pewno znajdziemy takie miejsce noclegowe, które spełni nasze wszelkie wymagania. Warto pamiętać o tym, że udostępniliśmy wyszukiwarkę noclegów, dzięki której znajdziemy takie miejsce noclegowe, które spełnia wszystkie nasze warunki - również te cenowe. Każdy obiekt, który jest dodany do naszego serwisu, jest oczywiście bardzo dobrze opisany, a także sfotografowany. Dzięki temu właśnie, będziemy mogli dowiedzieć się tego, które miejsca noclegowe powinny sprostać naszym wymaganiom. Powinniśmy również mieć na uwadze to, że przecież istnieje możliwość zapoznania się z opiniami ludzi, którzy już wcześniej wypoczywali w określonym miejscu - dzięki opiniom będziemy bardzo dobrze poinformowanymi turystami. Istnieje naturalnie możliwość zamieszczenia własnej opinii, dzięki temu nasz katalog będzie pełniejszy.
Home | Dodaj obiekt | Cennik | Schowek | Program partnerski | Ostatnio dodane | Aktualności | Regulamin | Polityka Prywatności | Cookies | Mapa strony | Kontakt