Stary Dom Zdrojowy

Stary Dom Zdrojowy


Nocleg od 20 zł
Miejsca noclegowe: 215
Nowotarskiego 2
33-380 Krynica Zdrój
Województwo: Małopolskie
Region: Beskidy
1847... pokaż numer telefonu

Szczegóły oferty„Stary Dom Zdrojowy” to okazała budowla w stylu neorenesansu – przypominająca pałac – o bogatym wystroju architektonicznym.

Usytuowany - na Deptaku w pobliżu Pijalni Głównej i Muszli Koncertowej. Dysponuje reprezentacyjnymi pomieszczeniami (najpiękniejsza w Polsce południowej sala balowa).

Oferujemy:

1 apartament

i 168 miejsc w pokojach:

1 osobowych z łazienką

2 osobowych z łazienką

1 osobowych z umywalką
2 osobowych z umywalką
3 osobowych z umywalką

nowoczesną bazę zabiegową
wyspecjalizowaną kadrę medyczną
wyżywienie dietetyczne, z uwzględnieniem indywidualnych preferencji

Baza zabiegowa znajdująca się na terenie obiektu obejmuje:
hydroterapię (kąpiel mineralna, kąpiel perełkowa, kąpiel perełkowo -ozonowa),
salę gimnastyczną (wyposażenie do gimnastyki indywidualnej i zbiorowej )
Pozostałe zabiegi wykonywane są w budynkach naszej Firmy.
Przyjmujemy w systemie bezturnusowym lub turnusowym na dowolną ilość dni. Ceny dla obcokrajowców są takie same jak dla obywateli Polski.

W cenę pobytu nie jest wliczona obowiązkowo płatna opłata klimatyczna ustanawiana przez Urząd Miejski w Krynicy-Zdroju. Do pobytów bez leczenia dolicza się podatek VAT w wysokości 8%. Dzieciom do lat 10 przysługuje zniżka od ceny noclegu w wysokości 30% kiedy korzystają one z osobnego miejsca do spania. Od dzieci do lat 3 korzystających z miejsca do spania razem z rodzicem nie pobiera się opłaty. Posiadacze kart stałego klienta otrzymują zniżkę od pobytu w wysokości od 5 do 15%. Doba hotelowa trwa od godziny 12 00 w dniu przyjazdu do godziny 1000 w dniu wyjazdu.

Cena pobytu obejmuje:

odpłatność za nocleg wraz ze śniadaniem,
jednorazowe wstępne badanie lekarskie ordynujące rodzaj i ilość zabiegów,
całodobową opiekę pielęgniarską,
kurację pitną,
zabiegi nie przekraczające 10 % kwoty pobytu kuracjusza liczonej wraz z wyżywieniem.
Inne usługi medyczne, badania diagnostyczne, konsultacje specjalistyczne oraz leki nie wchodzą w pakiet świadczeń pobytu komercyjnego i mogą być świadczone wg cen obowiązujących w Spółce. Organizujemy również pobyty konferencyjne. Ceny do negocjacji. Warunkiem rezerwacji jest przesłanie na poniżej podane konto zaliczki w wysokości 30% kwoty pobytu. Wpłaty należy dokonywać do 7 dni od daty rezerwacji.


Dzień pobytu na leczeniu w Sanatorium Uzdrowiskowym w warunkach stacjonarnych rozpoczyna się o godzinie 14:00 pierwszego dnia pobytu, a kończy się o godzinie 12:00 ostatniego dnia wyznaczonego na skierowaniu. Pobyt rozpoczyna się obiadem, a kończy śniadaniem.
Czas trwania leczenia wynosi 21 osobodni.
Skierowany na leczenie częściowo pokrywa koszty zakwaterowania i wyżywienia (zgodnie z obowiązującym Rozporządzeniem Ministra Zdrowia) oraz opłaca taksę klimatyczną.
W przypadku 1)skrócenia pobytu przez pacjenta skierowanego na leczenie uzdrowiskowe z przyczyn: leżących po stronie sanatorium, z powodu choroby kuracjusza, która uniemożliwia kontynuowanie pobytu, z przyczyn niezależnych od kuracjusza, w tym udokumentowanej choroby lub śmierci członka najbliższej rodziny i osoby pozostającej pod opieką świadczeniobiorcy lub 2) w przypadku rozpoczęcia pobytu z opóźnieniem wynikającym z: uzyskania skierowania ze zwrotów, z powodu choroby pacjenta, która uniemożliwia przyjazd w dniu rozpoczęcia turnusu, przyczyn niezależnych od pacjenta, w tym udokumentowanej choroby lub śmierci członka najbliższej rodziny i osoby pozostającej pod jego opieką - pacjentowi pomniejsza się odpłatność o kwotę stanowiącą iloczyn liczby dni odpowiadających pełnym dobom, o które pobyt został skrócony.
W przypadku skrócenia pobytu z innych przyczyn, kuracjusz zobowiązany jest do uiszczenia odpłatności w wysokości 60, - zł za każdy dzień skróconego pobytu.
Sanatorium nie prowadzi rezerwacji miejsc. Istnieje możliwość skorzystania w miarę wolnych miejsc z tzw. przedprzyjazdu (dzień wcześniej) w kwocie 50, -zł. O przyznaniu pokoju jednoosobowego i pokoi z pełnym węzłem sanitarno-higienicznym decyduje kolejność przyjęć i względy zdrowotne. Pokoje 2-osobowe przydzielane są w pierwszej kolejności małżeństwom lecz tylko w ramach możliwości lokalowych obiektu. Świadczeniobiorca dokonuje wyboru standardu pokoju, biorąc pod uwagę możliwości świadczeniodawcy.
Należy zabrać ze sobą: skierowanie z NFZ, dowód osobisty, posiadaną dokumentację lekarska, przyjmowane na stałe leki.
Po przyjeździe należy zapoznać się Regulaminem Sanatorium, który znajduje się w widocznym miejscu na tablicy informacyjnej.
Sposób i warunki udzielania świadczeń zdrowotnych normuje umowa z NFZ i REGULAMIN ORGANIZACYJNY PRZEDSIĘBIORSTWA PODMIOTU LECZNICZEGO POD NAZWĄ ,,UZDROWISKO KRYNICA-ŻEGIESTÓW” S.A.

Szczegółowy cennikObiekt "Stary Dom Zdrojowy" nie zamieścił szczegółowego cennika.

Informacje dodatkowe


Lokalizacja obiektu: Góry

Oferta noclegowa odwiedzana 13 razy w ciągu ostatnich 14 dni (dane aktualizowane raz dziennie) oraz 1812 razy od 01.01.2013

Serwis www.noclegi-online.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść prezentowanych ogłoszeń.Nasze kanały w sieci
My na Facebooku My na Twitterze


Noclegi-Online.pl
© 2004-2021
W naszym serwisie zamieszczono ponad 45 000 ofert, a co za tym idzie, na pewno znajdziemy takie miejsce noclegowe, które spełni nasze wszelkie wymagania. Warto pamiętać o tym, że udostępniliśmy wyszukiwarkę noclegów, dzięki której znajdziemy takie miejsce noclegowe, które spełnia wszystkie nasze warunki - również te cenowe. Każdy obiekt, który jest dodany do naszego serwisu, jest oczywiście bardzo dobrze opisany, a także sfotografowany. Dzięki temu właśnie, będziemy mogli dowiedzieć się tego, które miejsca noclegowe powinny sprostać naszym wymaganiom. Powinniśmy również mieć na uwadze to, że przecież istnieje możliwość zapoznania się z opiniami ludzi, którzy już wcześniej wypoczywali w określonym miejscu - dzięki opiniom będziemy bardzo dobrze poinformowanymi turystami. Istnieje naturalnie możliwość zamieszczenia własnej opinii, dzięki temu nasz katalog będzie pełniejszy.
Home | Dodaj obiekt | Cennik | Schowek | Program partnerski | Ostatnio dodane | Aktualności | Regulamin | Polityka Prywatności | Cookies | Mapa strony | Kontakt