Pole Namiotowe TROPIK

Pole Namiotowe TROPIK


Nadmorska 86
76-034 Sarbinowo
Województwo: Zachodniopomorskie
Region: Pomorze Zachodnie
9431... pokaż numer telefonu

Szczegóły ofertyCzym jest Tropik? Właściwie nie istnieje taka definicja, którą można by go określić. Pole namiotowe? Stanowczo nie. Kemping? To zdecydowanie za mało powiedziane. Ośrodek Wczasowy? Zbyt wyniośle i komercyjnie.

Pole namiotowe Tropik w Sarbinowie to jedyne w swoim rodzaju miejsce, gdzie wszyscy goście czują się jak u siebie, gdzie gospodarz jest dobrym przyjacielem, z uśmiechem witającym nowoprzybyłych. To miejsce, gdzie poznają się młodzi ludzie, którzy rok później wracają jako nowożeńcy, a jeszcze rok później - jako młodzi rodzice. miejsce, gdzie ucieka się od gwaru wielkomiejskich ulic po to jedynie, by zasmakować ciszy, spokoju i piękna bałtyckich plaż.

Pierwszy gość pojawił się na polu namiotowym Tropik w Sarbinowie w 1992 roku. Przywitaliśmy go ciepłym słowem i wesołą atmosferą. Od tego czasu z roku na rok grono naszych Przyjaciół powiększa się. Dzięki temu możemy się dziś pochwalić, że jesteśmy najszybciej powiększająca się rodziną świata.

Szczegółowy cennik


Pole namiotowe Tropik w Sarbinowie - Cennik

Osoba dorosła - 14 PLN
Dzieci (do lat 12) - 7 PLN
Przyczepy z przedsionkami -14 PLN
Przyczepy z przedsionkami i klimatyzację - 18 PLN
Namioty 1-4 osobowe - 6 PLN
Namioty większe niż 4-osobowe - 9 PLN
Altanka ogrodowa - 8 PLN
Autocamp - 14 PLN
Samochód - 8 PLN
Prąd doprowadzany indywidualnie - 12 PLN
Prysznice na kartę chipowę (1 min - 1 PLN)

Przyczepy do wynajęcia na polu namiotowym Tropik w Sarbinowie.

Przyczepa 3-osobowa z przedsionkiem - 90 PLN
Przyczepa 4-osobowa z przedsionkiem - 120 PLN
Przyczepa 5-osobowa bez przedsionka - 120 PLN
Prysznic na kartę chipowę (jw)

Pokoje gościnne do wynajęcia na polu namiotowym Tropik w Sarbinowie.

Pokój 2-osobowy - 140 PLN
Pokój 3-osobowy - 210 PLN
Pokój 4-osobowy - 280 PLN

Informacje dodatkowe


Lokalizacja obiektu: nad morzem, na wsi

Oferta noclegowa odwiedzana 881 razy w ciągu ostatnich 14 dni (dane aktualizowane raz dziennie) oraz 881 razy od 01.01.2013

Serwis www.noclegi-online.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść prezentowanych ogłoszeń.Nasze kanały w sieci
My na Facebooku My na Twitterze


Noclegi-Online.pl
© 2004-2020
W naszym serwisie zamieszczono ponad 45 000 ofert, a co za tym idzie, na pewno znajdziemy takie miejsce noclegowe, które spełni nasze wszelkie wymagania. Warto pamiętać o tym, że udostępniliśmy wyszukiwarkę noclegów, dzięki której znajdziemy takie miejsce noclegowe, które spełnia wszystkie nasze warunki - również te cenowe. Każdy obiekt, który jest dodany do naszego serwisu, jest oczywiście bardzo dobrze opisany, a także sfotografowany. Dzięki temu właśnie, będziemy mogli dowiedzieć się tego, które miejsca noclegowe powinny sprostać naszym wymaganiom. Powinniśmy również mieć na uwadze to, że przecież istnieje możliwość zapoznania się z opiniami ludzi, którzy już wcześniej wypoczywali w określonym miejscu - dzięki opiniom będziemy bardzo dobrze poinformowanymi turystami. Istnieje naturalnie możliwość zamieszczenia własnej opinii, dzięki temu nasz katalog będzie pełniejszy.
Home | Dodaj obiekt | Cennik | Schowek | Program partnerski | Ostatnio dodane | Aktualności | Regulamin | Polityka Prywatności | Cookies | Mapa strony | Kontakt