Apartament Słoneczny*19 z atrakcjami Lemon Resort SPA, nad Jeziorem Rożnowskim.

Apartament Słoneczny*19 z atrakcjami Lemon Resort SPA, nad Jeziorem Rożnowskim. - Wielkanoc


Nocleg od 75 zł
Miejsca noclegowe: 6
Gródek nad Dunajcem 83/19
33-318 Gródek Nad dunajcem
Województwo: Małopolskie
Region: Beskidy
6044... pokaż numer telefonu

Oferty specjalne


Oferta specjalna "Wielkanoc"Magiczne i niepowtarzalne Święta Wielkanocne.

Zapraszamy Państwa do spędzenia Świąt Wielkanocnych z dala od trosk, męczących przygotowań i zgiełku w miłej rodzinnej atmosferze. Na ten wyjątkowy świąteczny okres, przygotowaliśmy specjalny pakiet pobytowy. Wiele atrakcji dla całej rodziny, chwile relaksu w Centrum ACTIVE & SPA, świetną zabawę w części Wellness, oraz wyśmienite kulinaria.

Cena za pakiet: 1’450 zł.

Oferta obejmuje:

- 3 noclegi w ekskluzywnym 6-cio osobowym Apartamencie Słonecznym*19, komfortowo wyposażonym z bezpłatnym dostępem do internetu.
- Nieograniczony dostęp do strefy basenowej (basen+jacuzzi).
- Korzystanie z saun (fińskiej, mokrej i tureckiej ), tężni solnej, siłowni wraz z salą fitness, oraz strefy gier i zabaw dla dzieci na terenie resortu.
- Niezapomniany świąteczny klimat.
- Bezpłatny monitorowany parking.

Poza pakietem do dyspozycji Państwa pozostaje możliwość korzystania z restauracji, kawiarni, pizzerii, kręgielni, oraz z kortu do squasha.
- Każda następna doba z rabatem 20%
- 3 dni 80zł./osobodzień.

Na terenie centrum ACTIVE & SPA można dodatkowo wykupić trzydniowy pakiet zaczynający się obiadokolacją w piątek, a kończący śniadaniem w poniedziałek.

W skład zestawu świątecznego wchodzą:
-Śniadania i obiadokolacje, (w tym tradycyjne śniadanie Wielkanocne, wraz z rodzinną obiadokolacją), seans filmowy w Wielką Sobotę, oraz wycieczka rowerowa.
- Koszt kompletu: 325zł. za osobę powyżej 12 roku życia, oraz 135zł. za dziecko 6-12, dzieci do 6 roku bezpłatnie.
- Jeśli chodzi tylko o Niedzielę Wielkanocną (tradycyjne śniadanie i rodzinna obiadokolacja)
- Koszt 130zł. za osobę powyżej 12 roku życia, oraz 60zł. za dziecko 6-12, dzieci do 6 roku bezpłatnie.

Prezentacja video
Nasze kanały w sieci
My na Facebooku My na Twitterze


Noclegi-Online.pl
© 2004-2020
W naszym serwisie zamieszczono ponad 45 000 ofert, a co za tym idzie, na pewno znajdziemy takie miejsce noclegowe, które spełni nasze wszelkie wymagania. Warto pamiętać o tym, że udostępniliśmy wyszukiwarkę noclegów, dzięki której znajdziemy takie miejsce noclegowe, które spełnia wszystkie nasze warunki - również te cenowe. Każdy obiekt, który jest dodany do naszego serwisu, jest oczywiście bardzo dobrze opisany, a także sfotografowany. Dzięki temu właśnie, będziemy mogli dowiedzieć się tego, które miejsca noclegowe powinny sprostać naszym wymaganiom. Powinniśmy również mieć na uwadze to, że przecież istnieje możliwość zapoznania się z opiniami ludzi, którzy już wcześniej wypoczywali w określonym miejscu - dzięki opiniom będziemy bardzo dobrze poinformowanymi turystami. Istnieje naturalnie możliwość zamieszczenia własnej opinii, dzięki temu nasz katalog będzie pełniejszy.
Home | Dodaj obiekt | Cennik | Schowek | Program partnerski | Ostatnio dodane | Aktualności | Regulamin | Polityka Prywatności | Cookies | Mapa strony | Kontakt