Spływ Kajakowy rzeką Dajną 2012 r


Gdzie i kiedy? 02.06.2012, Mrągowo
Strona WWW: www.mragowo.pl/pl/component/xcal/event/79-splyw-kajakowy-rzeka-dajna-2012-r

Miejsce: plaża miejska
Godzina:9.00
Lokalna Organizacja Turystyczna "Ziemia Mrągowska" oraz Mrągowskie Centrum Informacji Turystycznej już po raz trzeci zapraszają na spływ kajakowy rzeką Dajną. Impreza co roku cieszy się ogromną popularnością wśród mieszkańców oraz turystów. W tym roku będzie to impreza jednodniowa, która rozpocznie się w Mrągowie a zakończy się w Świętej Lipce zwiedzaniem Sanktuarium.

Program spływu „Kajakowy Szlak Dajny 2012”
Termin: 2.06.2012 r. (sobota), godz. 9.00.
Miejsce spotkania grupy: plaża miejska w Mrągowie przy ul. Jaszczurcza Góra
Trasa spływu: j. Czos – j. Czarne – j. Kot – j. Juno – j. Kiersztanowskie – j. Śpigiel – j. Dejnowa
Zobacz galerię zdjęć szlaku kajakowego rzeki Dajny

Organizatorzy:
1. Lokalna Organizacja Turystyczna „Ziemia Mrągowska” oraz Centrum Kultury i Turystyki, przy ul. Warszawskiej 26 w Mrągowie, tel./fax 89 741 80 39, www.it.mragowo.pl, info@it.mragowo.pl
Zapisy:
Uczestnik spływu, który wpisze się na listę uczestników zobowiązany jest dokonać opłaty wpisowej w wysokości 20 zł/os. Opłata posłuży pokryciu części kosztów związanych z organizacją spływu. Opłatę wpisową można dokonać w siedzibie Organizatora do dnia 31.05.2012 (czwartek) w biurze Mrągowskiego Centrum Informacji Turystycznej, przy ul. Warszawskiej 26 lub przelewem na konto Lokalnej Organizacji Turystycznej „Ziemia Mrągowska” nr 59 9350 0001 0216 3329 2062 0001 z dopiskiem „Darowizna na cele statutowe”. W przypadku dokonania opłaty przelewem uczestnik powinien okazać na starcie spływu potwierdzenie przelewu.Opis trasy:
Spływ kajakowy szlakiem rzeki Dajny rozpocznie się na j. Czos, a skończy się w Świętej Lipce na j. Dejnowa. Całość trasy to ok. 30 km: j. Czos – j. Czarne – j. Kot – j. Juno – j. Kiersztanowskie – j. Śpigiel – j. Dejnowa – Święta Lipka. Na stronie www.it.mragowo.pl znajdą Państwo szczegółowy kilometraż.

Organizatorzy zapewniają transport powrotny ze Świętej Lipki do Mrągowa. Szlak kajakowy rzeki Dajny nie należy do łatwych. Przebiega on jeziorami połączonymi malowniczymi rzeczkami.

Spływ „Kajakowy Szlak Dajny 2012” ma na celu promocję szlaku, a także ma zwrócić uwagę, na prace zmierzające do modernizacji infrastruktury oraz poprawiających komfort spływów kajakowych. Organizatorzy zapewniają kajaki wraz z transportem, transport ze Świętej Lipki do Mrągowa, ubezpieczenie NNW.

więcej informacji na stronie: www.it.mragowo.pl


Inne aktualności z tej okolicy:
Westernowa Majówka
Rajd Rowerowy do Świętej Lipki
Noc Muzeów w Muzeum Sprzętu Wojskowego


Wszystkie aktualności Atrakcje turystyczne Oferty noclegoweNasze kanały w sieci
My na Facebooku My na Twitterze


Noclegi-Online.pl
© 2004-2020
Portal Noclegi-Online to ponad 50 000 ofert noclegowych w Polsce oraz kilkadziesiąt tysięcy hoteli i apartamentów na świecie! Pensjonaty nad morzem, chatki w górach lub domki na Mazurach - gorąco zachęcamy do skorzystania z naszego serwisu - u nas znajdziecie tanie noclegi z każdego zakątka Polski oraz poznacie najnowsze opinie innych turystów. Dzięki rozbudowanej wyszukiwarce, bez problemu możemy znaleźć taki nocleg, który odpowiada Waszym kryteriom i oczekiwaniom.
Home | Dodaj obiekt | Cennik | Schowek | Program partnerski | Ostatnio dodane | Aktualności | Regulamin | Polityka Prywatności | Cookies | Mapa strony | Kontakt