Fiegl Alois

Huben 193b
La Ngenfeld, 6444, Austria

Orientacyjna cena za nocleg: ~172 PLN
Kategoria obiektu: brak danych
Liczba pokoi: 11


Przyjazd:
Odjazd:
Dorośli:
Dzieci:



Ośrodek Fiegl Alois usytuowany jest w miejscowości Huben w dolinie Ötz, w odległości 3 km od miejscowości Längenfeld i spa termalnego Aqua Dome. Obiekt ten oferuje apartamenty z balkonem lub tarasem, z którego roztacza się widok na Alpy Ötztalskie.
Apartamenty odznaczają się wystrojem w stylu alpejskim, którego wyraz stanowią drewniane meble i podłogi. Każdy apartament dysponuje kuchnią z jadalnią, salonem wyposażonym w telewizor z dostępem do kanałów telewizji satelitarnej oraz łazienką z suszarką do włosów. Na życzenie codziennie rano do apartamentu dostarczane są świeże bułki.
Do dyspozycji Gości jest przechowalnia sprzętu narciarskiego z suszarką do butów. Na miejscu dostępny jest bezpłatny parking.
Zimą Goście mogą na 1 dzień bezpłatnie wypożyczyć narty w sklepie sportowym należącym do właściciela obiektu. Latem na 1 dzień można bezpłatnie wypożyczyć rower.
W odległości 50 metrów od ośrodka dostępne są trasy narciarstwa biegowego. Odległość od najbliższych sklepów i restauracji wynosi 150 metrów. Ośrodek narciarski Sölden oddalony jest o 12 km. Przystanek autobusu dla narciarzy znajduje się w odległości 100 metrów od obiektu.
Od 2 czerwca do 14 października cena zakwaterowania obejmuje kartę Ötztal Premium Card. Uprawnia ona między innymi do bezpłatnego korzystania z lokalnych autobusów i kolejek linowych.


Nasze kanały w sieci
My na Facebooku My na Twitterze


Noclegi-Online.pl
© 2004-2026

Przydatne informacje: FAQ - Biuro Obsługi Klienta - Ogólne Warunki Handlowe - Ochrona Prywatności

Noclegi-Online.pl we współpracy z booking.com  ©  2026

Serwis Noclegi-Online.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść prezentowanych ogłoszeń.