Deltour Hôtel Cahors

764 côte des ormeaux
Cahors, 46000, Francja

Orientacyjna cena za nocleg: ~210 PLN
Kategoria obiektu: ★★
Liczba pokoi: 30


Przyjazd:
Odjazd:
Dorośli:
Dzieci:



Hotel Deltour Cahors jest usytuowany 1,5 km od zabytkowego centrum miejscowości Cahors oraz 5 minut jazdy samochodem od autostrady A20. Obiekt oferuje klimatyzowane pokoje i nieograniczoną możliwość korzystania z WiFi.
Wszystkie pokoje są jasne i urządzone w prostym stylu. Dysponują one łazienką, a także telewizorem z dostępem do kanałów Canal +.
Codziennie rano w obiekcie Deltour podawane jest śniadanie w formie bufetu, które obejmuje wybór świeżych produktów. Goście mogą się relaksować w hotelowym salonie.
Na terenie obiektu Deltour Hôtel Cahors dostępny jest bezpłatny prywatny parking dla samochodów i rowerów. W okolicy można podziwiać naturalne krajobrazy oraz wspaniałe obiekty dziedzictwa kulturowego.


Podobne oferty w Cahors


Troisième Droite
Cahors, od 80 EUR
Gîte Cahors Pont-Valentré
Cahors, od 120 EUR
48 Boulevard Léon Gambetta
Cahors, od 50 EUR
Apartment Les trois baudus
Cahors, od 118 EUR
ibis budget Cahors
Cahors, od 46 EUR


Nasze kanały w sieci
My na Facebooku My na Twitterze


Noclegi-Online.pl
© 2004-2026

Przydatne informacje: FAQ - Biuro Obsługi Klienta - Ogólne Warunki Handlowe - Ochrona Prywatności

Noclegi-Online.pl we współpracy z booking.com  ©  2026

Serwis Noclegi-Online.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść prezentowanych ogłoszeń.