Guest House Dzintara Liedags

Dzintaru Pr. 48
Jurmala, LV-2015, Łotwa

Orientacyjna cena za nocleg: ~180 PLN
Kategoria obiektu: brak danych
Liczba pokoi: 28


Przyjazd:
Odjazd:
Dorośli:
Dzieci:



Pensjonat Dzintara Liedags jest położony wśród drzew sosnowych, w spokojnej dzielnicy Dzintari w Jurmale, największym kurorcie Łotwy. Zaledwie 3 minuty spacerem dzielą obiekt od brzegu morza. W pokojach pensjonatu można korzystać z bezpłatnego bezprzewodowego dostępu do Internetu.
Każdy z pokoi pomalowano na inny kolor i wyposażono w telewizor z płaskim ekranem oraz lodówkę. Goście mają też do dyspozycji łazienkę oraz balkon z widokiem na las.
Obiekt Guest House Dzintara Liedags zachował zabytkowy urok dawnego sanatorium. W centrum spa oferowane są rozmaite usługi, w tym masaże, zabiegi na twarz, zajęcia gimnastyki zdrowotnej i okłady na ciało. Goście mogą także korzystać z solarium. Śniadanie w formie bufetu serwowane jest w jadalni.
Pensjonat oddalony jest o 10 minut spacerem od ulicy Jomas i hali koncertowej Dzintaru. Od stacji kolejowej Dzintari dzieli obiekt 1 km. Odległość od przystanku minibusów kursujących do Rygi i na lotnisko wynosi 700 metrów.


Podobne oferty w Jurmala


Jurmala
Jūrmala, od 67 EUR
Eco apartments in Jurmala
Jūrmala, od 88 EUR
dzīvoklis
Jūrmala, od 70 EUR
HISTORY HOUSE
Jūrmala, od 200 EUR


Nasze kanały w sieci
My na Facebooku My na Twitterze


Noclegi-Online.pl
© 2004-2026

Przydatne informacje: FAQ - Biuro Obsługi Klienta - Ogólne Warunki Handlowe - Ochrona Prywatności

Noclegi-Online.pl we współpracy z booking.com  ©  2026

Serwis Noclegi-Online.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść prezentowanych ogłoszeń.