Casa do Largo

Largo da Lapa 22
Porto, 4050-069, Portugalia

Orientacyjna cena za nocleg: ~172 PLN
Kategoria obiektu: brak danych
Liczba pokoi: 4


Przyjazd:
Odjazd:
Dorośli:
Dzieci:



Obiekt Casa do Largo usytuowany jest w Porto i oferuje ogród. Obiekt jest usytuowany w pobliżu wielu znanych atrakcji turystycznych – około 1 km od targu Mercado do Bolhão oraz 14 minut spacerem od ulicy Galeria de Paris. Spacer do Muzeum Narodowego Soares dos Reis zajmuje 16 minut, a od teatru Coliseu do Porto dzieli obiekt 1,3 km.
Wszystkie pokoje wyposażone są w telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów kablowych, ekspres do kawy, prysznic, suszarkę do włosów i szafę. W każdym z nich mieści się łazienka. Wyposażenie pokoi obejmuje także kuchenkę mikrofalową.
Na miejscu dostępny jest taras.
Wieża Clerigos oddalona jest od obiektu Casa do Largo o 1,3 km, a rondo Boavista – o 17 minut spacerem. Odległość od lotniska w Porto wynosi 10 km.


Podobne oferty w Porto


oPorto aPart Boavista
Porto, od 90 EUR
Invicta City Studio
Porto, od 50 EUR
The Foz Garden Studio
Porto, od 80 EUR
Fred's House Loios 32
Porto, od 84 EUR
Duque Boutique Apartment
Porto, od 70 EUR


Nasze kanały w sieci
My na Facebooku My na Twitterze


Noclegi-Online.pl
© 2004-2026

Przydatne informacje: FAQ - Biuro Obsługi Klienta - Ogólne Warunki Handlowe - Ochrona Prywatności

Noclegi-Online.pl we współpracy z booking.com  ©  2026

Serwis Noclegi-Online.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść prezentowanych ogłoszeń.