Villa Modena

Vladimira Majakovskog 24
Subotica, 24000, Serbia

Orientacyjna cena za nocleg: ~107 PLN
Kategoria obiektu: brak danych
Liczba pokoi: 18


Przyjazd:
Odjazd:
Dorośli:
Dzieci:



Obiekt Villa Modena oferuje pokoje z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu, bezpłatny parking, elegancki bar oraz restaurację serwującą lokalne specjały. Wyposażenie wszystkich pokoi obejmuje ponadto klimatyzację i telewizor z dostępem do kanałów telewizji kablowej.
Pokoje mają wyłożone wykładziną podłogi i dysponują balkonem. W każdym z nich znajduje się łazienka z wanną lub prysznicem.
Obiekt Modena Villa usytuowany jest około 500 metrów od centrum Suboticy, gdzie można zwiedzić zabytkowy ratusz, Muzeum Miejskie i Teatr Narodowy.
Przystanek autobusowy oddalony jest od obiektu Modena o 200 metrów, a stacja kolejowa - o 400 metrów. Odległość od głównego dworca autobusowego wynosi 1,3 km.


Podobne oferty w Subotica


Apartment Jana
Subotica, od 35 EUR
City Center View apt.
Subotica, od 25 EUR
Ildo's maisonette
Subotica, od 29 EUR
LUX APARTMENT SANJA
Subotica, od 36 EUR
Apartman Inn Centar
Subotica, od 22 EUR


Nasze kanały w sieci
My na Facebooku My na Twitterze


Noclegi-Online.pl
© 2004-2026

Przydatne informacje: FAQ - Biuro Obsługi Klienta - Ogólne Warunki Handlowe - Ochrona Prywatności

Noclegi-Online.pl we współpracy z booking.com  ©  2026

Serwis Noclegi-Online.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść prezentowanych ogłoszeń.