First Hotel Reisen

Skeppsbron 12
Sztokholm, 111 30, Szwecja

Orientacyjna cena za nocleg: ~484 PLN
Kategoria obiektu: ★★★★★
Liczba pokoi: 144


Przyjazd:
Odjazd:
Dorośli:
Dzieci:



Hotel ten położony jest w odległości 150 metrów od Zamku Królewskiego na Starym Mieście w Sztokholmie. Obiekt oferuje doskonałą kuchnię, bezpłatne WiFi oraz bezpłatny wstęp do spa, sauny i siłowni.
First Hotel Reisen oddaje do dyspozycji Gości pokoje wyposażone w telewizor z dostępem do płatnych kanałów telewizyjnych. Z wielu pokoi roztacza się panoramiczny widok na jezioro Melar. Niektóre pokoje obejmują również balkon i część wypoczynkową.
Centrum spa Reisen Luxury mieści się w hotelowej XVII-wiecznej piwnicy ze sklepieniem łukowym i obejmuje siłownię, saunę oraz mały basen z zimną wodą. Na miejscu Goście mogą także zarezerwować zabiegi masażu oraz zabiegi kosmetyczne. W restauracji Reisen serwowane są dania inspirowane kuchnią szwedzką i francuską, do wyboru z karty. Nagrodzony bar regularnie gości znanych DJ-ów.
Obiekt oddalony jest o 10 minut spacerem od stacji metra Gamla Stan.


Podobne oferty w Sztokholm


Lundqvi SUPERB Penthouse Center
Stockholm, od 2475 SEK
Nils rooftop apartment LUX VIEW
Stockholm, od 13524 SEK


Nasze kanały w sieci
My na Facebooku My na Twitterze


Noclegi-Online.pl
© 2004-2026

Przydatne informacje: FAQ - Biuro Obsługi Klienta - Ogólne Warunki Handlowe - Ochrona Prywatności

Noclegi-Online.pl we współpracy z booking.com  ©  2026

Serwis Noclegi-Online.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść prezentowanych ogłoszeń.