Palazzo Storico Gatto

Vicolo Degli Amalfitani 10
Salerno, 84121, Włochy

Orientacyjna cena za nocleg: ~322 PLN
Kategoria obiektu: brak danych
Liczba pokoi: 1


Przyjazd:
Odjazd:
Dorośli:
Dzieci:



Witamy w mieście Salerno! Dom wakacyjny Palazzo Storico Gatto usytuowany jest w centrum Salerno, w dzielnicy Movida i oferuje w pełni wyposażoną kuchnię oraz bezpłatne WiFi. Od portu Salerno dzieli obiekt 1,3 km, a od plaży – 300 metrów.
W kuchni przygotowano dla Gości produkty śniadaniowe, takie jak ciastka, soki, marmoladę i kawę. W oddzielnej części wypoczynkowej znajduje się telewizor z płaskim ekranem. Przylega do niej jadalnia.
Na miejscu dostępny jest prywatny parking. Od supermarketu dzieli obiekt 50 metrów, a od restauracji – 80 metrów.
Obiekt jest oddalony o 200 metrów od dworca autobusowego Roma Municipio, zapewniającego połączenia do Pompejów, zabytkowej dzielnicy Paestum oraz wybrzeża Amalfitańskiego. W ciągu 10 minut można dojść z obiektu do mola Manfredi, z którego odpływają promy do miejscowości Amalfi i Positano oraz na wyspę Capri.
Od zabytkowego teatru Teatro Municipale Giuseppe Verdi dzieli obiekt 200 metrów. Port lotniczy Neapol położony jest 50 km od obiektu.


Podobne oferty w Salerno


Diletta
Salerno, od 320 EUR
Blumind
Salerno, od 60 EUR
Armonia
Salerno, od 40 EUR
B&B Olympo
Salerno, od 33 EUR
B&B di mare e d'azzurro
Salerno, od 81 EUR
Dulce Mare
Salerno, od 135 EUR


Nasze kanały w sieci
My na Facebooku My na Twitterze


Noclegi-Online.pl
© 2004-2026

Przydatne informacje: FAQ - Biuro Obsługi Klienta - Ogólne Warunki Handlowe - Ochrona Prywatności

Noclegi-Online.pl we współpracy z booking.com  ©  2026

Serwis Noclegi-Online.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść prezentowanych ogłoszeń.