Dom nad polami

Dom nad polami


Nocleg od 55 zł
Miejsca noclegowe: 10
Tarczyn 12
59-610 Wleń
Województwo: Dolnośląskie
Region: Sudety
7571... pokaż numer telefonu

Szczegóły ofertyJesteśmy ludźmi w wieku największych możliwości ;-), czyli po pięćdziesiątce. Ten wiek Andrzej Poniedzielski nazywa „stanem młodości stabilnej”. Życzliwym okiem spoglądamy jednak także na tych, którzy ten stan mają dopiero przed sobą. Przed pięcioma laty uciekliśmy z Wielkiego Miasta tutaj w poszukiwaniu ciszy, spokoju i kontaktu z naturą.

Nasz dom jest starym domem (jedna z jego części i to chyba nie najstarsza jest datowana na 1844 rok), w latach 2007 i 2008 przeszedł kapitalny remont, w którym staraliśmy się zachować i przywrócić do dobrego stanu tak wiele starych, oryginalnych elementów ile zdołaliśmy, zapewniając jednocześnie naszym Gościom możliwie duży komfort.

Mamy dla Gości pięć pokoi z pięknymi łazienkami. Pokoje są duże : 20-30 m2, urządzone starymi meblami. Można w nich przyjemnie spędzać czas także w dzień. Ponadto do dyspozycji Państwa stawiamy 70-cio metrowy Wielki Pokój z łukowym kamiennym sklepieniem i dwiema kolumnami z różowego piaskowca, z którego jest wyjście na brukowany kamiennymi płytami taras i dalej do ogrodu.

Na piętrze jest dodatkowo mały hall ze stolikiem do kart i szafą bogato zaopatrzoną w gry planszowe nie tylko dla dzieci, a także wielki 70-cio metrowy taras, z którego góry widać jeszcze piękniej niż sprzed domu.

Piękne widoki są istotnym atutem naszego domu, widok na góry otwierający się z naszego tarasu rzeczywiście zapiera dech. Zapraszamy też na piękne zachody słońca, spektakl odgrywający się co wieczór i zawsze inny. Chyba, że chmury zasłonią niebo na zachodzie. Ale nieba nad głową jest tu tak dużo, że chmur do zasłonięcia całego na ogół nie starcza.

Oboje jesteśmy zamiłowanymi ogrodnikami. Ogród tworzymy od niedawna, ale posiadamy już wiele odmian drzew i krzewów od bardzo swojskich, jakie muszą być w każdym wiejskim ogrodzie, po rzadkie, które dobrze się czują w łagodnym klimacie Dolnego Śląska. Zamknięty płotem blisko hektarowy teren daje duże możliwości wypoczynku.

Naszą maleńką, cichą wieś omijają często deszcze, ale gdyby w ogóle nie padało ogród nie mógłby istnieć. Na deszczowe dni, z którymi w naszym klimacie zawsze należy się liczyć, oprócz gier stawiamy do dyspozycji Państwa bibliotekę i bezprzewodowy dostęp do internetu.

Okolice są piękne i bogate w zabytki tak architektury, jak i przyrody, atrakcyjne zarówno na wycieczki samochodowe jak i piesze wędrówki, ale dni spędzone na miejscu, na leniwym „nicnierobieniu” i spacerach, czy przejażdżkach rowerowych też mogą pozostawić najmilsze wspomnienia.

Poza pokojami, śniadaniami na dworze pod pergolą lub w domu pod łukowymi sklepieniami Wielkiego Pokoju, proponujemy trzydaniowe obiady w porze kolacji.

Szczegółowy cennikObiekt "Dom nad polami" nie zamieścił szczegółowego cennika.

Informacje dodatkowe


Lokalizacja obiektu: Góry, blisko lasu, na wsi

Słowa kluczowe: wifi, internet, dostęp do internetu

Oferta noclegowa odwiedzana 380 razy w ciągu ostatnich 14 dni (dane aktualizowane raz dziennie) oraz 380 razy od 01.01.2013

Serwis www.noclegi-online.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść prezentowanych ogłoszeń.Nasze kanały w sieci
My na Facebooku My na Twitterze


Noclegi-Online.pl
© 2004-2021
W naszym serwisie zamieszczono ponad 45 000 ofert, a co za tym idzie, na pewno znajdziemy takie miejsce noclegowe, które spełni nasze wszelkie wymagania. Warto pamiętać o tym, że udostępniliśmy wyszukiwarkę noclegów, dzięki której znajdziemy takie miejsce noclegowe, które spełnia wszystkie nasze warunki - również te cenowe. Każdy obiekt, który jest dodany do naszego serwisu, jest oczywiście bardzo dobrze opisany, a także sfotografowany. Dzięki temu właśnie, będziemy mogli dowiedzieć się tego, które miejsca noclegowe powinny sprostać naszym wymaganiom. Powinniśmy również mieć na uwadze to, że przecież istnieje możliwość zapoznania się z opiniami ludzi, którzy już wcześniej wypoczywali w określonym miejscu - dzięki opiniom będziemy bardzo dobrze poinformowanymi turystami. Istnieje naturalnie możliwość zamieszczenia własnej opinii, dzięki temu nasz katalog będzie pełniejszy.
Home | Dodaj obiekt | Cennik | Schowek | Program partnerski | Ostatnio dodane | Aktualności | Regulamin | Polityka Prywatności | Cookies | Mapa strony | Kontakt