Dni RODZINYY


Gdzie i kiedy? 26.05.2012, Ełk
Strona WWW: www.elk.pl/kalendarium/details/237-dni-rodzinyy.html

ŚRODA - 30 MAJA

Ełckie Centrum Kultury - godz. 9.00 - Eliminacje XVII Festiwalu Piosenki Dziecięcej ZŁOTA NUTKA 2012 - szczegóły tutaj
Ełckie Centrum Kultury - godz. 11.00 - Żabbing - Przedstawienie uczniów Szkoły Podstawowej Specjalnej
Miejska Biblioteka Publiczna - godz. 17.00 - Zdrowie siostry, mamy, babci - prelekcja nt. profilaktyki nowotworowej

CZWARTEK - 31 MAJA

Ełckie Centrum Kultury - godz. 9.00 - Eliminacje XVII Festiwalu Piosenki Dziecięcej ZŁOTA NUTKA 2012 - szczegóły tutaj

Szkoła Artystyczna w Ełku - godz. 17.00 - z cyklu Artystyczne Czwartki, spotkanie z Małgorzatą Gutowską-Adamczyk, autorką sagi "Cukiernia pod Amorem" - po spotkaniu degustacja słodkich wypieków.

PIĄTEK - 1 CZERWCA

Plac Jana Pawła II - godz. 8.30 - VII Ogólnopolski Festyn Rodzinny z okazji Dnia Dziecka - Msza Święta w intencji rodzin, koncert Urszuli. Urszula to jedna z najbardziej popularnych polskich wokalistek rockowych lat 80. i 90. W dzieciństwie uczyła się gry na fortepianie i akordeonie. Uczęszczała także na zajęcia w lubelskim Studium Piosenki. W 1977 roku jako amatorka uczestniczyła w finale Festiwalu Piosenki Radzieckiej w Zielonej Górze, zdobywając główną nagrodę - Złoty Samowar. Latem 1980 roku zaproszono ją do udziału na festiwalu w Sopocie, by towarzyszyła solistom w chórkach. W tym samym czasie wokalistka, wraz z Ryszardem Kniatem, nagrała 6 piosenek w stylu country oraz towarzyszyła Majce Jeżowskiej w nagraniu jej debiutanckiej płyty. Więcej informacji na www.urszula.art.pl

Osiedle Północ II - godz. 9.00 - Otwarcie placu zabaw
Miejska Biblioteka Publiczna - godz. 11.00 - Witamy nowe rodziny - wizyta w szpitalu u nowo narodzonych dzieci

SOBOTA - 2 CZERWCA

Park Wodny - godz. 9.00 - Zawody Pływackie - zapisy na stronie www.mosir.elk.com.pl, uczestnictwo w zawodach bezpłatne

NIEDZIELA - 3 CZERWCA

ul. Piłsudskiego 29 - Plac Jana Pawła II - godz. 15.00 - Marsz dla Życia i Rodziny - Marsz mający na celu zamanifestowanie przywiązania do tradycji chrześcijańskiej i uniwersalnej wartości jaką jest rodzina. Po marszu na Placu Jana Pawła II odbędzie się piknik, podczas którego uczestnicy będą mogli zapoznać się z różnymi inicjatywami nawiązującymi do tematyki Marszu, a także koncert rodzinnego zespołu "Kapela Dzieci Naszych"


Inne aktualności z tej okolicy:
Hans Kloss - stawka większa niż śmierć
Wystawa mody lat 40. i 50.
II ZIMOWE MAZURSKIE ZAWODY BALONOWE


Wszystkie aktualności Atrakcje turystyczne Oferty noclegoweNasze kanały w sieci
My na Facebooku My na Twitterze


Noclegi-Online.pl
© 2004-2020
Portal Noclegi-Online to ponad 50 000 ofert noclegowych w Polsce oraz kilkadziesiąt tysięcy hoteli i apartamentów na świecie! Pensjonaty nad morzem, chatki w górach lub domki na Mazurach - gorąco zachęcamy do skorzystania z naszego serwisu - u nas znajdziecie tanie noclegi z każdego zakątka Polski oraz poznacie najnowsze opinie innych turystów. Dzięki rozbudowanej wyszukiwarce, bez problemu możemy znaleźć taki nocleg, który odpowiada Waszym kryteriom i oczekiwaniom.
Home | Dodaj obiekt | Cennik | Schowek | Program partnerski | Ostatnio dodane | Aktualności | Regulamin | Polityka Prywatności | Cookies | Mapa strony | Kontakt