Muzeum Przemysłu i Kolejnictwa na Śląsku

Muzeum Przemysłu i Kolejnictwa na Śląsku - Majówka


Nocleg od 45 zł
Miejsca noclegowe: 51
Towarowa 4
58-140 Jaworzyna Śląska
Województwo: Dolnośląskie
7463... pokaż numer telefonu

Oferty specjalne


Oferta specjalna "Majówka"W związku ze zbliżającym się weekendem Majowym i odbywającym się w tym terminie w Muzeum Diesel Fest – zjazd lokomotyw spalinowych, mielibyśmy dla Państwa ofertę noclegową. W Muzeum Przemysłu i Kolejnictwa na Śląsku, istnieje możliwość zarezerwowania miejsc w wagonach sypialnianych znajdujących się na terenie Muzeum oraz w pobliskiej Willi Fischer, które są czynne wyłącznie w sezonie letnim (maj-wrzesień).

Baza noclegowa w Muzeum to 55 miejsc w stylowych, odrestaurowanych wagonach sypialnych PKP z lat 70-tych XX wieku. Nocleg możliwy jest w przedziałach 1, 2 i 3 osobowych. Wagony sypialne udostępniane są:
1. Grupom zorganizowanym po wcześniejszym dokonaniu rezerwacji,
2. Osobom indywidualnym w trakcie wydarzeń organizowanych na terenie Muzeum (m.in. Gala Parowozów, Diesel Fest),
Willa Fischer pochodzi z 1902 r. Wybudowana została przez, działającego przed 1945 r., jaworzyńskiego przemysłowca Paula Fischera. Właściciela m.in. pobliskiej żwirowni..Willa swoim Gościom oferuje 8 stylowych i wygodnych pokoi – 1 i 2 osobowych. Każdy pokój posiada łazienkę oraz dostęp do zaplecza kuchennego oraz ogrodu.

Cennik usług:
Willa Fischer: Pokój 1-osobowy 100 zł; Pokój 2-osobowy 140 zł
Śniadanie za dodatkową opłatą 15 zł/os.
Wagony sypialne: 35 zł/os


Dodatkowymi atrakcjami wynikającymi z pobytu w Naszym obiekcie są różne imprezy tematyczne i wyjazdy zabytkowym składem prowadzonym przez polską lokomotywę parową Tkt48-18 z 1951 r. połączoną z przedwojennymi wagonami osobowymi serii Ci28/Bi29 z lat 1928-1930. W czasie trwania majówki Muzeum zorganizowało aż dwa takie wyjazdy. Do Wolsztyna w dniu 29.04.2017r. oraz do Szklarskiej Poręby 01.05.2017r. W Muzeum odbywać się będzie też kolejowa majówka czyli Diesel Fest (29.04.-07.05.) - zjazd lokomotyw spalinowych.


Nasze kanały w sieci
My na Facebooku My na Twitterze


Noclegi-Online.pl
© 2004-2020
W naszym serwisie zamieszczono ponad 45 000 ofert, a co za tym idzie, na pewno znajdziemy takie miejsce noclegowe, które spełni nasze wszelkie wymagania. Warto pamiętać o tym, że udostępniliśmy wyszukiwarkę noclegów, dzięki której znajdziemy takie miejsce noclegowe, które spełnia wszystkie nasze warunki - również te cenowe. Każdy obiekt, który jest dodany do naszego serwisu, jest oczywiście bardzo dobrze opisany, a także sfotografowany. Dzięki temu właśnie, będziemy mogli dowiedzieć się tego, które miejsca noclegowe powinny sprostać naszym wymaganiom. Powinniśmy również mieć na uwadze to, że przecież istnieje możliwość zapoznania się z opiniami ludzi, którzy już wcześniej wypoczywali w określonym miejscu - dzięki opiniom będziemy bardzo dobrze poinformowanymi turystami. Istnieje naturalnie możliwość zamieszczenia własnej opinii, dzięki temu nasz katalog będzie pełniejszy.
Home | Dodaj obiekt | Cennik | Schowek | Program partnerski | Ostatnio dodane | Aktualności | Regulamin | Polityka Prywatności | Cookies | Mapa strony | Kontakt