Kawalerka na urlop w centrum Gdyni (30m2)

Kawalerka na urlop w centrum Gdyni (30m2)


Nocleg od 60 zł
Miejsca noclegowe: 2
Śląska 74
81-572 Gdynia
Województwo: Pomorskie
5198... pokaż numer telefonu

Szczegóły oferty


Nocleg w centrum Gdyni na czas open'er festiwal dla pary. Kawalerka, 30m2 znajduje się przy ul. Śląskiej 74 w centrum Gdyni na ostatnim piętrze z widokiem na miasto.

Mieszkanie składa się z dużego pokoju (20m2), przyjaznej kuchni, przedpokoju i łazienki. Lokal został gruntownie wyremontowany w styczniu. Dzięki oknom wychodzącym na zachód słońce jest przez cały dzień, szczególnie po południu.

Mieszkanie jest w centrum miasta, blisko publicznego transportu przez co jest świetnie skomunikowane z całym trójmiastem. 2 min spacerem do Urzędu Miasta, 10 min od bulwaru nadmorskiego. Na Dworzec Główny, z którego odjeżdża bus na festiwal, dojdziesz w ciągu 10-15min lub podjedziesz dwa przystanki autobusem.

Lokal w pełni umeblowany:
- W pokoju znajduje się: rozkładana sofa (dwuosobowa), biurko z litego drewna, stolik kawowy, lampa stojąca, komoda, szafa odgrodzona od reszty pokoju kotarą koloru kawowego;
- Nowa łazienka posiada prysznic z wieloma opcjami masujących biczów wodnych. W kabinie jest też radio, które umila kąpiel;
- Na przyjezdną parę będzie już czekać pościelone łóżko;

Cena za wynajęcie całej kawalerki podczas trwania festiwalu wynosi 150 złotych za dobę (75 złotych na osobę).
Istnieje możliwość dostawienia łóżka dla trzeciej osoby, wtedy cena wynajęcia kawalerki dla 3 osób wyniesie 180 złotych.

Telefon: 519878155

Regulamin wynajmu mieszkania


1. Regulamin określa zasady wynajmu mieszkania dwupokojowego w Gdyni przy ulicy Śląska 74 (adres dokładny w emailu potwierdzającym wynajem).
2. Wpłata zaliczki lub zapłata ceny przez Klienta oznacza, że akceptuje on regulamin wynajmu
mieszkania i wyraża zgodę na warunki w nim zawarte.
3. Potwierdzenie zawarcia umowy z Klientem jest wysłany do Klienta email z potwierdzeniem terminu i warunków wynajmu.
- email zostanie wysłany na adres poczty elektronicznej podany przez Klienta.
- źle podany adres email nie może być powodem zerwania umowy.
4. Obowiązki klienta:
- Doba wynajmu rozpoczyna się o godzinie 14:00 i kończy o godzinie 12:00. Istnieje
możliwość indywidualnego ustalenia godzin rozpoczęcia i zakończenia wynajmu.
- Klient odpowiada finansowo za szkody powstałe w mieszkaniu w czasie jego pobytu i wyraża zgodę na to aby wszelkie naprawy zniszczeń lub usunięcia usterek wykonane zostały na jego koszt.
- Klient po przyjeździe ale przed rozpoczęciem wynajmu zobowiązany jest odebrać mieszkanie tzn. sprawdzić stan urządzeń i umeblowania zgodny ze spisem przedstawionym przez właściciela w dniu przybycia.
- Uwagi co do uszkodzeń, zniszczeń zauważonych przed lub powstałych w trakcie wynajmu, należy zgłosić natychmiast do właściciela.
- Brak uwag ze strony Klienta co do uszkodzeń po otrzymaniu kluczy
oznacza, że Klient nie ma zastrzeżeń co do stanu technicznego mieszkania oraz umeblowania i urządzeń w nim się znajdujących.
- Podczas oddawania kluczy Klient ma obowiązek zgłosić gospodarzowi usterki, zniszczenia powstałe w czasie jego pobytu i pokryć koszty ich naprawy.
5. Jeśli właściciel w czasie takiej kontroli stwierdzi usterki lub zniszczenia powstałe w apartamencie to koszty ich naprawy poniesie Klient.
6. Gwarancja pobytu:
- Wpłacona zaliczka jest gwarancją przyjazdu Klienta w wyznaczonym terminie.
- W przypadku nie zgłoszenia się Klienta w wyznaczonym terminie przyjazdu rezerwacja zostanie anulowana, a wpłacona zaliczka nie podlega zwrotowi.
7. Klient wynajmuje mieszkanie na okres i ilość osób określoną w umowie (potwierdzeniu).
- Właściciel ma prawo do kontroli lokalu w każdej chwili w obecności klienta.
- W przypadku stwierdzenia naruszenia warunków określonych w potwierdzeniu (np. większa ilość osób), dewastacji mienia, zakłócania ciszy nocnej właściciel może zażądać natychmiastowego opuszczenia mieszkania przez Klienta wraz z przebywającymi z nim osobami bez prawa odzyskania kwoty zapłaconej za wynajem mieszkania.
8. Prawem właściwym dla sporów między właścicielem a Klientem jest prawo polskie. Spory rozstrzygane będą przez sąd właściwy dla siedziby właściciela obiektu.

Szczegółowy cennik


Cena za wynajęcie całej kawalerki podczas trwania festiwalu wynosi 150 złotych za dobę (75 złotych na osobę).

Istnieje możliwość dostawienia łóżka dla trzeciej osoby, wtedy cena wynajęcia kawalerki dla 3 osób wyniesie 180 złotych.

Informacje dodatkowe


Wyposażenie (obiekt, pokoje, w okolicy): Czajnik, Kuchenka, Lodówka, Parking, Pralka, Prysznic, Radio, Łazienka

Lokalizacja obiektu: nad morzem

Oferta noclegowa odwiedzana 2 razy w ciągu ostatnich 14 dni (dane aktualizowane raz dziennie) oraz 275 razy od 28.05.2015

Serwis www.noclegi-online.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść prezentowanych ogłoszeń.Nasze kanały w sieci
My na Facebooku My na Twitterze


Noclegi-Online.pl
© 2004-2024
W naszym serwisie zamieszczono ponad 45 000 ofert, a co za tym idzie, na pewno znajdziemy takie miejsce noclegowe, które spełni nasze wszelkie wymagania. Warto pamiętać o tym, że udostępniliśmy wyszukiwarkę noclegów, dzięki której znajdziemy takie miejsce noclegowe, które spełnia wszystkie nasze warunki - również te cenowe. Każdy obiekt, który jest dodany do naszego serwisu, jest oczywiście bardzo dobrze opisany, a także sfotografowany. Dzięki temu właśnie, będziemy mogli dowiedzieć się tego, które miejsca noclegowe powinny sprostać naszym wymaganiom. Powinniśmy również mieć na uwadze to, że przecież istnieje możliwość zapoznania się z opiniami ludzi, którzy już wcześniej wypoczywali w określonym miejscu - dzięki opiniom będziemy bardzo dobrze poinformowanymi turystami. Istnieje naturalnie możliwość zamieszczenia własnej opinii, dzięki temu nasz katalog będzie pełniejszy.
Home | Dodaj obiekt | Cennik | Schowek | Program partnerski | Ostatnio dodane | Aktualności | Regulamin | Polityka Prywatności | Cookies | Mapa strony | Kontakt