Stacja turystyczna ORLE

Stacja turystyczna ORLE


Nocleg od 10 zł
Miejsca noclegowe: 40
Jakuszyce
58-580 Jakuszyce
Województwo: Dolnośląskie
Region: Sudety
5006... pokaż numer telefonu

Szczegóły ofertyStrażnica po Wojskach Ochrony Pogranicza jest drewnianym budynkiem, przy drodze od schroniska na Halę Izerską. Jest tu łącznie 10 pokoi 2-7 osobowych. Łóżka drewniane z wygodnymi materacami, znaczna część łóżek piętrowych. Z klimatu surowej strażnicy wojskowej pozostało wspomnienie, tym bardziej, że goście mają do dyspozycji nowoczesne zaplecze sanitarne. Dwa pokoje (pok. 3 i pok. 10) mają własne łazienki, pozostałe mają łazienki wspólne na korytarzu. Centralna kotłownia zapewnia gorącą wodę w prysznicach.

Hotelik nad potokiem Kamionek kiedyś służył robotnikom huty szkła. Dzisiaj, po kapitalnym remoncie jest, w pełni funkcjonalnym, obiektem noclegowym. ORLE gospodarzy w nim od 2013 roku. Zapraszamy do 8 pokoi o wyższym standardzie niż w Strażnicy. Własne łazienki są w trzech pokojach (pok. 13, 14, 17), pozostałe mają łazienki wspólne. Jest równie ciepło i przytulnie jak w Strażnicy, ale już znacznie nowocześniej i przestronniej. Dla gości jest udostępniona kuchnia z wyposażeniem – czajnik elektryczny, kuchenka mikrofalowa, lodówka, naczynia. Na solidne posiłki zapraszamy do schroniska. Jasne pokoje z eleganckim zapleczem sanitarnym zapewnią Państwu kojący wypoczynek w izerskiej ciszy.

Schronisko – w wyjątkowych sytuacjach, gdy już zabraknie miejsc w pokojach, uruchamiamy na 1 piętrze dwie sale zbiorowe na 10 i 12 osób z materacami na podłodze. Warunki schroniskowe plus łazienka z gorącym natryskiem do dyspozycji.

Szczegółowy cennik


Ceny noclegów z własnymi śpiworami w budynku dawnej strażnicy; łazienki zbiorcze.

2 pokoje 7-osobowe 35 zł/1 osoby/1 nocleg
1 pokój 6-osobowy 35 zł/1 osoby/1 nocleg
2 pokoje 5-osobowe 35 zł/1 osoby/1 nocleg
1 pokój 4-osobowy 35 zł/1 osoby/1 nocleg
2 pokoje 2 osobowe 45 zł/1 osoby/1 nocleg
Dopłata za pościel +10 zł jednorazowo

Ceny noclegów z własnymi śpiworami w budynku dawnej strażnicy; pokoje z własnymi łazienkami

1 pokój 4 osobowy 45 zł/1 osoby/1 nocleg
1 pokój 5 osobowy 45 zł/1 osoby/1 nocleg
Dopłata za pościel +10 zł jednorazowo

Ceny noclegów z własnymi śpiworami w wyremontowanym budynku nad potokiem KAMIONEK; łazienki zbiorcze

2 pokoje 3-osobowe 45 zł/1 osoba/1 nocleg
2 pokoje 2-osobowe 55 zł/1 osoba/1 nocleg
1 pokój 2-osobowy z podwójnym łóżkiem 55 zł/1 osoba/1 nocleg
Dopłata za pościel +10 zł jednorazowo

Ceny noclegów z własnymi śpiworami w wyremontowanym budynku nad potokiem KAMIONEK pokoje z własnymi łazienkami

1 pokój 4-osobowy 55 zł/1 osoba/1 nocleg
2 pokoje 3-osobowe 55 zł/1 osoba/1 nocleg
Dopłata za pościel +10 zł jednorazowo

Pole namiotowe 10 zł/1 osoby/ 1 nocleg

Informacje dodatkowe


Lokalizacja obiektu: Góry, w centrum miasta

Słowa kluczowe: góry izerskie, hala izerska, polana jakuszycka, biegówki

Oferta noclegowa odwiedzana 9 razy w ciągu ostatnich 14 dni (dane aktualizowane raz dziennie) oraz 2187 razy od 01.01.2013

Serwis www.noclegi-online.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść prezentowanych ogłoszeń.Nasze kanały w sieci
My na Facebooku My na Twitterze


Noclegi-Online.pl
© 2004-2019
W naszym serwisie zamieszczono ponad 45 000 ofert, a co za tym idzie, na pewno znajdziemy takie miejsce noclegowe, które spełni nasze wszelkie wymagania. Warto pamiętać o tym, że udostępniliśmy wyszukiwarkę noclegów, dzięki której znajdziemy takie miejsce noclegowe, które spełnia wszystkie nasze warunki - również te cenowe. Każdy obiekt, który jest dodany do naszego serwisu, jest oczywiście bardzo dobrze opisany, a także sfotografowany. Dzięki temu właśnie, będziemy mogli dowiedzieć się tego, które miejsca noclegowe powinny sprostać naszym wymaganiom. Powinniśmy również mieć na uwadze to, że przecież istnieje możliwość zapoznania się z opiniami ludzi, którzy już wcześniej wypoczywali w określonym miejscu - dzięki opiniom będziemy bardzo dobrze poinformowanymi turystami. Istnieje naturalnie możliwość zamieszczenia własnej opinii, dzięki temu nasz katalog będzie pełniejszy.
Home | Dodaj obiekt | Cennik | Schowek | Program partnerski | Ostatnio dodane | Aktualności | Regulamin | Polityka Prywatności | Cookies | Mapa strony | Kontakt