U Andrzeja

U Andrzeja


B. Prusa 10A
58-540 Karpacz
Województwo: Dolnośląskie
Region: Sudety

Przyjazd:
Odjazd:
Dorośli:
Dzieci:

Szczegóły oferty


Obiekt U Andrzeja usytuowany jest w spokojnej i pełnej zieleni okolicy mieszkalnej. Do dyspozycji Gości jest zakwaterowanie z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu i prywatną łazienką. Dostępny jest również prywatny strzeżony parking.
Utrzymane w ciepłej kolorystyce pokoje wyposażone są w telewizor. Goście mogą korzystać z kuchenki mikrofalowej na korytarzu oraz ze sprzętu do grillowania w ogrodzie.
Od wyciągów narciarskich Relax dzieli obiekt U Andrzeja 800 metrów, natomiast od parku tematycznego Western City - 900 metrów. Centrum Karpacza oddalone jest od pensjonatu o 10 minut spacerem.

Szczegółowy cennik



Cennik i rezerwacja online

Informacje dodatkowe


Oferta noclegowa odwiedzana 4 razy w ciągu ostatnich 14 dni (dane aktualizowane raz dziennie) oraz 11 razy od 22.03.2016

Serwis www.noclegi-online.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść prezentowanych ogłoszeń.

Podobne w okolicy

Pensjonat Arnika Pensjonat Arnika, Karpacz
Rezerwuj online

Pensjonat Marynia Pensjonat Marynia, Karpacz
Rezerwuj online

Wczasowisko Karola Wczasowisko Karola, Karpacz
Rezerwuj online

Pensjonat Classic Pensjonat Classic, Karpacz
Rezerwuj online

Pensjonat AS *** Pensjonat AS ***, Karpacz
Rezerwuj online


Ostatnio przeglądane

Leśniki Leśniki, Nowe Kramsko
Rezerwuj online

rio ol rio ol, Oława
Rezerwuj online

Hotelik Hotelik, Chełmno
od 50 zł

Adeo Hostel Adeo Hostel, Białystok
od 50 zł

Villa Orzechowski Villa Orzechowski, Wisła
Rezerwuj online



Podobne w Karpaczu




Nasze kanały w sieci
My na Facebooku My na Twitterze


Noclegi-Online.pl
© 2004-2026
W naszym serwisie zamieszczono ponad 45 000 ofert, a co za tym idzie, na pewno znajdziemy takie miejsce noclegowe, które spełni nasze wszelkie wymagania. Warto pamiętać o tym, że udostępniliśmy wyszukiwarkę noclegów, dzięki której znajdziemy takie miejsce noclegowe, które spełnia wszystkie nasze warunki - również te cenowe. Każdy obiekt, który jest dodany do naszego serwisu, jest oczywiście bardzo dobrze opisany, a także sfotografowany. Dzięki temu właśnie, będziemy mogli dowiedzieć się tego, które miejsca noclegowe powinny sprostać naszym wymaganiom. Powinniśmy również mieć na uwadze to, że przecież istnieje możliwość zapoznania się z opiniami ludzi, którzy już wcześniej wypoczywali w określonym miejscu - dzięki opiniom będziemy bardzo dobrze poinformowanymi turystami. Istnieje naturalnie możliwość zamieszczenia własnej opinii, dzięki temu nasz katalog będzie pełniejszy.
Home | Dodaj obiekt | Cennik | Schowek | Program partnerski | Ostatnio dodane | Aktualności | Regulamin | Polityka Prywatności | Cookies | Mapa strony | Kontakt