AAE Okna Attic

AAE Okna Attic


7 Dietla Street 41
31-042 Kraków
Województwo: Małopolskie

Przyjazd:
Odjazd:
Dorośli:
Dzieci:

Szczegóły oferty
Hotel AAE Okna Attic oferuje bezpłatny parking, darmowy, bezprzewodowy dostęp do Internetu, niskie ceny oraz komfortowe warunki zakwaterowania w dogodnej lokalizacji w Krakowie.
AAE Okna Attic dysponuje pokojami z łazienkami i wieloosobowymi pokojami sypialnymi ze wspólnymi łazienkami. Wszystkie pomieszczenia posiadają duże okna, przez które można podziwiać zarys miasta w oddali i Wawel. Goście mogą korzystać z bezpłatnej pralni oraz zestawów do parzenia kawy i herbaty.
Pokoje znajdują się na poddaszu w budynku Okna. Schody na poddasze zaprowadzą Państwa do pomieszczeń ogólnodostępnych, takich jak kuchnia, pralnia i balkony. Goście mają zapewnioną bezpłatną kawę i herbatę przez cały dzień.
Hotel Okna Attic znajduje się w pobliżu Rynku, Wisły, dzielnicy Kazimierz i najważniejszych węzłów komunikacyjnych.

Szczegółowy cennikCennik i rezerwacja online

Lokalizacja na mapiePrzeglądaj noclegi w Krakowie na mapie

Informacje dodatkowe


Oferta noclegowa odwiedzana 3 razy w ciągu ostatnich 14 dni (dane aktualizowane raz dziennie) oraz 3 razy od 27.05.2015

Serwis www.noclegi-online.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść prezentowanych ogłoszeń.Nasze kanały w sieci
My na Facebooku My na Twitterze My na Google+© 2004-2018

Z naszego bloga:

Historia Europy nieodłącznie wiąże się właśnie z tym miejscem. To właśnie tutaj spoczywają ciała największych narodowych bohaterów, to właśnie tutaj niegdyś mieściła się stolica Polski, przeniesiona „całkiem niedawno” do Warszawy. Miasto to, oprócz swoich niewątpliwych zasług historycznych ma ogromne znaczenie w nowożytnej historii naszego Państwa. Najważniejsze jest chyba to, że jest ono jedną z największych atrakcji turystycznych w Europie, od wielu lat odwiedzanych przez tysiące turystów z różnych części świata. Zwiedzanie i poruszanie się po Krakowie – bo to miasto mam na myśli – to niesamowita frajda dosłownie dla każdego. Naprawdę jest co podziwiać, dlatego najlepiej jeszcze przed przyjazdem znaleźć nocleg w Krakowie, tak aby później nie trzeba było szukać, a na pewno jeden dzień nie wystarczy do obejrzenia tego wspaniałego miasta w całości. No właśnie, nie wiem jak Państwo, ale dla mnie Kraków to jest synonim piękna i dostojności oraz bardzo wysmakowanego luksusu. Nieważne jest to, co chcemy zobaczyć, ważne jest to, jak wiele możemy zwiedzić i obejrzeć odwiedzając stolicę polskiej kultury i nauki właśnie. No właśnie, bo pokoje w Krakowie rezerwują nie tylko turyści, ale może przede wszystkim studiujący tutaj studenci. Tych zaś jest kolejne kilka tysięcy, a może nawet kilkadziesiąt. Wiadomo, że Kraków to gwarancja doskonałej edukacji, której nie trzeba polecać nikomu, gdyż cieszy się ona prestiżem w całej europie zachodniej. Jeżeli ktoś wybiera się do Krakowa w celach turystycznych to koniecznie powinien zarezerwować noclegi w Krakowie odpowiednio wcześniej. Wszystko to z tego względu, że najłatwiej jest do Tego miasta przyjechać, ale wyjechać z niego to już nie jest takie proste. Powodem takich trudności jest to, że jest tu pięknie i nikt o zdrowych zmysłach nie chce stąd wyjeżdżać.
Home | Dodaj obiekt | Cennik | Schowek | Program partnerski | Ostatnio dodane | Aktualności | Regulamin | Cookies | Mapa strony | Kontakt