Dom Gościnny UJ Przegorzały

Dom Gościnny UJ Przegorzały


Nocleg od 60 zł
Miejsca noclegowe: 130
Jodłowa 13
30-252 Kraków
Województwo: Małopolskie
Region: Jura Krakowsko-Częstochowska
1242... pokaż numer telefonu

Szczegóły ofertyDom Gościnny „Przegorzały" Uniwersytetu Jagiellonskiego znajduje się pięć kilometrów od centrum Krakowa, siedem kilometrów od portu lotniczego w Balicach oraz trzy kilometry od autostrady A-4.

Położony na wzgórzu w urokliwym zakątku Lasu Wolskiego jest doskonałym miejscem do organizacji zarówno kameralnych spotkań jak również międzynarodowych konferencji.

Dysponujemy największą bazą konferencyjno-noclegową w Uniwersytecie Jagiellońskim.

Posiadamy 170 miejsc noclegowych w 80 pokojach jedno-,dwu-i trzyosobowych.

Wszystkie pokoje mają łazienki z pełnym węzłem sanitarnym. Do dyspozycji gości jest apartament mieszczący się na pierwszym piętrze w zabytkowym budynku baszty zwanej Belwederem. Pięknie urządzone trzy pokoje z wyposażoną kuchnią i łazienką oraz tarasem są doskonałym miejscem do pracy lub wypoczynku.

W budynku Domu Gościnnego znajduje się dziesięć sal konferencyjnych o zróżnicowanej wielkości ( od 15 osób do 60 osób) a także aula z nagłośnieniem dla 180 osób. W budynku „Baszty" na parterze, znajduje się stylowa sala kominkowa z tarasem widokowym na 45 osób. We wszystkich salach jest dostęp do internetu i sprzętu technicznego ( rzutnik pisma, ekran, tablica flipchard ) a na życzenie gości udostępniamy rzutnik multimedialny.

Cały budynek domu gościnnego jest objęty zasięgiem bezprzewodowej siec i Wi-Fi z dostępem do internetu.

Szczegółowy cennikObiekt "Dom Gościnny UJ Przegorzały" nie zamieścił szczegółowego cennika.

Lokalizacja na mapiePrzeglądaj noclegi w Krakowie na mapie

Informacje dodatkowe


Lokalizacja obiektu: w centrum miasta

Oferta noclegowa odwiedzana 4 razy w ciągu ostatnich 14 dni (dane aktualizowane raz dziennie) oraz 246 razy od 01.01.2013

Serwis www.noclegi-online.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść prezentowanych ogłoszeń.Nasze kanały w sieci
My na Facebooku My na Twitterze My na Google+


Noclegi-Online.pl
© 2004-2018

Z naszego bloga:

Historia Europy nieodłącznie wiąże się właśnie z tym miejscem. To właśnie tutaj spoczywają ciała największych narodowych bohaterów, to właśnie tutaj niegdyś mieściła się stolica Polski, przeniesiona „całkiem niedawno” do Warszawy. Miasto to, oprócz swoich niewątpliwych zasług historycznych ma ogromne znaczenie w nowożytnej historii naszego Państwa. Najważniejsze jest chyba to, że jest ono jedną z największych atrakcji turystycznych w Europie, od wielu lat odwiedzanych przez tysiące turystów z różnych części świata. Zwiedzanie i poruszanie się po Krakowie – bo to miasto mam na myśli – to niesamowita frajda dosłownie dla każdego. Naprawdę jest co podziwiać, dlatego najlepiej jeszcze przed przyjazdem znaleźć nocleg w Krakowie, tak aby później nie trzeba było szukać, a na pewno jeden dzień nie wystarczy do obejrzenia tego wspaniałego miasta w całości. No właśnie, nie wiem jak Państwo, ale dla mnie Kraków to jest synonim piękna i dostojności oraz bardzo wysmakowanego luksusu. Nieważne jest to, co chcemy zobaczyć, ważne jest to, jak wiele możemy zwiedzić i obejrzeć odwiedzając stolicę polskiej kultury i nauki właśnie. No właśnie, bo pokoje w Krakowie rezerwują nie tylko turyści, ale może przede wszystkim studiujący tutaj studenci. Tych zaś jest kolejne kilka tysięcy, a może nawet kilkadziesiąt. Wiadomo, że Kraków to gwarancja doskonałej edukacji, której nie trzeba polecać nikomu, gdyż cieszy się ona prestiżem w całej europie zachodniej. Jeżeli ktoś wybiera się do Krakowa w celach turystycznych to koniecznie powinien zarezerwować noclegi w Krakowie odpowiednio wcześniej. Wszystko to z tego względu, że najłatwiej jest do Tego miasta przyjechać, ale wyjechać z niego to już nie jest takie proste. Powodem takich trudności jest to, że jest tu pięknie i nikt o zdrowych zmysłach nie chce stąd wyjeżdżać.
Home | Dodaj obiekt | Cennik | Schowek | Program partnerski | Ostatnio dodane | Aktualności | Regulamin | Polityka Prywatności | Cookies | Mapa strony | Kontakt