Good Bye Lenin Hostel, Let's Rock!

Good Bye Lenin Hostel, Let's Rock!


Grodzka 34
31-044 Kraków
Województwo: Małopolskie

Przyjazd:
Odjazd:
Dorośli:
Dzieci:

Szczegóły oferty
Hostel Let's Rock znajduje się na Starym Mieście w Krakowie i oferuje pokoje wieloosobowe i pokoje ze wspólną łazienką i bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu. W obiekcie przez całą dobę dostępna jest bezpłatna kawa i herbata.
Hostel Let's Rock! znajduje się zaledwie kilka kroków od Rynku Głównego i Zamku Królewskiego na Wawelu. Jedynie 10 minut spacerem dzieli go od żydowskiej dzielnicy Kazimierz.
W cenę pokoju wliczona jest pościel i szafka. Goście mogą korzystać z czynnej przez całą dobę kuchni. Codziennie rano w obiekcie serwowane jest śniadanie w formie bufetu.
Hostel Let's Rock! urządzony został w stylu inspirowanym muzyką rockową. Co wieczór w obiekcie odbywają się ciekawe występy muzyczne i rozrywkowe. Ściany obiektu pokryte są tematycznymi malowidłami graffiti.
W hostelu Let's Rock organizowane są tematyczne imprezy, w czasie których serwowane są regionalne specjały i desery. Na terenie hostelu odbywają się także koncerty rockowe.

Szczegółowy cennikCennik i rezerwacja online

Lokalizacja na mapiePrzeglądaj noclegi w Krakowie na mapie

Informacje dodatkowe


Oferta noclegowa odwiedzana 10 razy w ciągu ostatnich 14 dni (dane aktualizowane raz dziennie) oraz 10 razy od 27.05.2015

Serwis www.noclegi-online.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść prezentowanych ogłoszeń.Nasze kanały w sieci
My na Facebooku My na Twitterze My na Google+


Noclegi-Online.pl
© 2004-2018

Z naszego bloga:

Historia Europy nieodłącznie wiąże się właśnie z tym miejscem. To właśnie tutaj spoczywają ciała największych narodowych bohaterów, to właśnie tutaj niegdyś mieściła się stolica Polski, przeniesiona „całkiem niedawno” do Warszawy. Miasto to, oprócz swoich niewątpliwych zasług historycznych ma ogromne znaczenie w nowożytnej historii naszego Państwa. Najważniejsze jest chyba to, że jest ono jedną z największych atrakcji turystycznych w Europie, od wielu lat odwiedzanych przez tysiące turystów z różnych części świata. Zwiedzanie i poruszanie się po Krakowie – bo to miasto mam na myśli – to niesamowita frajda dosłownie dla każdego. Naprawdę jest co podziwiać, dlatego najlepiej jeszcze przed przyjazdem znaleźć nocleg w Krakowie, tak aby później nie trzeba było szukać, a na pewno jeden dzień nie wystarczy do obejrzenia tego wspaniałego miasta w całości. No właśnie, nie wiem jak Państwo, ale dla mnie Kraków to jest synonim piękna i dostojności oraz bardzo wysmakowanego luksusu. Nieważne jest to, co chcemy zobaczyć, ważne jest to, jak wiele możemy zwiedzić i obejrzeć odwiedzając stolicę polskiej kultury i nauki właśnie. No właśnie, bo pokoje w Krakowie rezerwują nie tylko turyści, ale może przede wszystkim studiujący tutaj studenci. Tych zaś jest kolejne kilka tysięcy, a może nawet kilkadziesiąt. Wiadomo, że Kraków to gwarancja doskonałej edukacji, której nie trzeba polecać nikomu, gdyż cieszy się ona prestiżem w całej europie zachodniej. Jeżeli ktoś wybiera się do Krakowa w celach turystycznych to koniecznie powinien zarezerwować noclegi w Krakowie odpowiednio wcześniej. Wszystko to z tego względu, że najłatwiej jest do Tego miasta przyjechać, ale wyjechać z niego to już nie jest takie proste. Powodem takich trudności jest to, że jest tu pięknie i nikt o zdrowych zmysłach nie chce stąd wyjeżdżać.
Home | Dodaj obiekt | Cennik | Schowek | Program partnerski | Ostatnio dodane | Aktualności | Regulamin | Polityka Prywatności | Cookies | Mapa strony | Kontakt