Hotel Jan

Hotel Jan


Grodzka 11
31-006 Kraków
Województwo: Małopolskie

Przyjazd:
Odjazd:
Dorośli:
Dzieci:

Szczegóły oferty
Nasza zabytkowa kamienica ma 500 lat i znajduje się zaledwie kilka metrów od Rynku Głównego, łącząc w sobie w niesamowity sposób tradycję i nowoczesność.
Zachęcamy do odwiedzin w naszym hotelu i odkrycia renesansowych korzeni budynku, w którym się mieści, i które odkryliśmy podczas prac remontowych. Udało nam się zachować jego wyjątkową atmosferę, a jednocześnie stworzyć stylowe i komfortowe pokoje, w których znaleźć można współczesne trendy i modne meble. Oferujemy także elegancką salę śniadaniową w piwnicy.
Poczujcie Państwo magię Krakowa na jego tętniących życiem ulicach, w gwarnych pubach i wyśmienitych restauracjach. Odkryjcie Państwo romantyczne kawiarnie ukryte w uliczkach, podziwiajcie oszałamiającą architekturę i dajcie się ponieść nocnemu życiu miasta w klubach i dyskotekach. Mimo tego, że nasz hotel znajduje się w pobliżu głównych zabytków miasta, panuje w nim cisza s pokój. Jesteśmy także w pobliżu centrum handlowego, dzielnicy muzeów i Starego Miasta. Dzięki uprzywilejowanej lokalizacji oraz umiarkowanym cenom, nasz hotel jest idealną bazą wypadową do odkrywania Krakowa.

Szczegółowy cennikCennik i rezerwacja online

Lokalizacja na mapiePrzeglądaj noclegi w Krakowie na mapie

Informacje dodatkowe


Oferta noclegowa odwiedzana 23 razy w ciągu ostatnich 14 dni (dane aktualizowane raz dziennie) oraz 23 razy od 24.03.2016

Serwis www.noclegi-online.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść prezentowanych ogłoszeń.Nasze kanały w sieci
My na Facebooku My na Twitterze My na Google+© 2004-2018

Z naszego bloga:

Historia Europy nieodłącznie wiąże się właśnie z tym miejscem. To właśnie tutaj spoczywają ciała największych narodowych bohaterów, to właśnie tutaj niegdyś mieściła się stolica Polski, przeniesiona „całkiem niedawno” do Warszawy. Miasto to, oprócz swoich niewątpliwych zasług historycznych ma ogromne znaczenie w nowożytnej historii naszego Państwa. Najważniejsze jest chyba to, że jest ono jedną z największych atrakcji turystycznych w Europie, od wielu lat odwiedzanych przez tysiące turystów z różnych części świata. Zwiedzanie i poruszanie się po Krakowie – bo to miasto mam na myśli – to niesamowita frajda dosłownie dla każdego. Naprawdę jest co podziwiać, dlatego najlepiej jeszcze przed przyjazdem znaleźć nocleg w Krakowie, tak aby później nie trzeba było szukać, a na pewno jeden dzień nie wystarczy do obejrzenia tego wspaniałego miasta w całości. No właśnie, nie wiem jak Państwo, ale dla mnie Kraków to jest synonim piękna i dostojności oraz bardzo wysmakowanego luksusu. Nieważne jest to, co chcemy zobaczyć, ważne jest to, jak wiele możemy zwiedzić i obejrzeć odwiedzając stolicę polskiej kultury i nauki właśnie. No właśnie, bo pokoje w Krakowie rezerwują nie tylko turyści, ale może przede wszystkim studiujący tutaj studenci. Tych zaś jest kolejne kilka tysięcy, a może nawet kilkadziesiąt. Wiadomo, że Kraków to gwarancja doskonałej edukacji, której nie trzeba polecać nikomu, gdyż cieszy się ona prestiżem w całej europie zachodniej. Jeżeli ktoś wybiera się do Krakowa w celach turystycznych to koniecznie powinien zarezerwować noclegi w Krakowie odpowiednio wcześniej. Wszystko to z tego względu, że najłatwiej jest do Tego miasta przyjechać, ale wyjechać z niego to już nie jest takie proste. Powodem takich trudności jest to, że jest tu pięknie i nikt o zdrowych zmysłach nie chce stąd wyjeżdżać.
Home | Dodaj obiekt | Cennik | Schowek | Program partnerski | Ostatnio dodane | Aktualności | Regulamin | Cookies | Mapa strony | Kontakt