Hotel Platinium**

Hotel Platinium**


Nocleg od 129 zł
Miejsca noclegowe: 49
Bieżanowska 66a
30-812 Kraków
Województwo: Małopolskie
Region: Jura Krakowsko-Częstochowska
012/... pokaż numer telefonu

Szczegóły ofertyNowopowstały hotelik , dzięki swej lokalizacji stanowi doskonałą bazę noclegową dla Gości chcących odwiedzić zabytkowy Kraków oraz kopalnię soli w Wieliczce.

Położony w zacisznej, willowej części Krakowa, w niewielkiej odległości od centrum miasta, Wieliczki i Sanktuarium w Łagiewnikach, z którymi posiada szybkie połączenie ( 15-20 min. środkami komunikacji miejskiej) stanowi wspaniałą alternatywę dla wysokich cen hoteli w centrum. Spełniający wszystkie wymogi, gwarantuje tradycyjną polską gościnność, wygodę i odpoczynek. Dla Gości przyjeżdżających w celach biznesowych zapewnia dostęp do internetu, faks, telefon, a przede wszystkim spokój do pracy.

Do dyspozycji Państwa oddajemy 15 jasnych, przestronnych pokoi: dwu- (z własną łazienką), trzy, cztero i ośmioosobowy pokój oraz warunki sanitarne o wysokim standardzie. Każdy pokój wyposażony jest w tv. Na każdym piętrze umieściliśmy funkcjonalną kuchnię. Dla Gości przyjeżdżających w celach biznesowych zapewnia dostęp do internetu, faks, telefon, a przede wszystkim spokój do pracy. . Bezpieczeństwo pojazdom gwarantuje ogrodzony parking.

Szczegółowy cennikObiekt "Hotel Platinium**" nie zamieścił szczegółowego cennika.Ilość pokoi 2-osobowych: 5
Cena za pokoje 2-osobowy: 80

Ilość pokoi 3-osobowych: 7
Cena za pokoje 3-osobowy: 105

Ilość pokoi 4-osobowych: 2
Cena za pokoje 4-osobowy: 120

Ilość pokoi 10-osobowych: 1
Cena za pokoje 10-osobowy: 250

Informacje dodatkowe


Obsługa w językach: Niemiecki, Francuski, Angielski

Wyposażenie (obiekt, pokoje, w okolicy): Telewizor, Łazienka, Lodówka, Czajnik

Lokalizacja obiektu: w centrum miasta

Oferta noclegowa odwiedzana 176 razy w ciągu ostatnich 14 dni (dane aktualizowane raz dziennie) oraz 176 razy od 01.01.2013

Serwis www.noclegi-online.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść prezentowanych ogłoszeń.Nasze kanały w sieci
My na Facebooku My na Twitterze My na Google+


Noclegi-Online.pl
© 2004-2019

Z naszego bloga:

Historia Europy nieodłącznie wiąże się właśnie z tym miejscem. To właśnie tutaj spoczywają ciała największych narodowych bohaterów, to właśnie tutaj niegdyś mieściła się stolica Polski, przeniesiona „całkiem niedawno” do Warszawy. Miasto to, oprócz swoich niewątpliwych zasług historycznych ma ogromne znaczenie w nowożytnej historii naszego Państwa. Najważniejsze jest chyba to, że jest ono jedną z największych atrakcji turystycznych w Europie, od wielu lat odwiedzanych przez tysiące turystów z różnych części świata. Zwiedzanie i poruszanie się po Krakowie – bo to miasto mam na myśli – to niesamowita frajda dosłownie dla każdego. Naprawdę jest co podziwiać, dlatego najlepiej jeszcze przed przyjazdem znaleźć nocleg w Krakowie, tak aby później nie trzeba było szukać, a na pewno jeden dzień nie wystarczy do obejrzenia tego wspaniałego miasta w całości. No właśnie, nie wiem jak Państwo, ale dla mnie Kraków to jest synonim piękna i dostojności oraz bardzo wysmakowanego luksusu. Nieważne jest to, co chcemy zobaczyć, ważne jest to, jak wiele możemy zwiedzić i obejrzeć odwiedzając stolicę polskiej kultury i nauki właśnie. No właśnie, bo pokoje w Krakowie rezerwują nie tylko turyści, ale może przede wszystkim studiujący tutaj studenci. Tych zaś jest kolejne kilka tysięcy, a może nawet kilkadziesiąt. Wiadomo, że Kraków to gwarancja doskonałej edukacji, której nie trzeba polecać nikomu, gdyż cieszy się ona prestiżem w całej europie zachodniej. Jeżeli ktoś wybiera się do Krakowa w celach turystycznych to koniecznie powinien zarezerwować noclegi w Krakowie odpowiednio wcześniej. Wszystko to z tego względu, że najłatwiej jest do Tego miasta przyjechać, ale wyjechać z niego to już nie jest takie proste. Powodem takich trudności jest to, że jest tu pięknie i nikt o zdrowych zmysłach nie chce stąd wyjeżdżać.
Home | Dodaj obiekt | Cennik | Schowek | Program partnerski | Ostatnio dodane | Aktualności | Regulamin | Polityka Prywatności | Cookies | Mapa strony | Kontakt