Hotel Senacki ****

Hotel Senacki ****


Nocleg od 320 zł
Miejsca noclegowe: 36
Grodzka 51
31-001 Kraków
Województwo: Małopolskie
Region: Jura Krakowsko-Częstochowska
4812... pokaż numer telefonu

Szczegóły ofertyWybierz najlepszy kameralny hotel! Kraków to miasto pełne uroku, które rokrocznie przyciąga turystów i gości biznesowych. Niesamowity klimat miasta zachwalają zarówno jego mieszkańcy, jak i przyjezdni. Szczególnie licznie odwiedzane jest krakowskie Stare Miasto, które urzeka architekturą zabytków. To właśnie tutaj, w samym sercu miasta, zlokalizowany jest nasz hotel. Kraków i jego niesamowity rynek są idealną scenerią dla Twojego wyjazdu!

Luksusowe hotele w Krakowie? W ich gronie znajduje się Hotel Senacki o przepięknym designie. Ten hotel w Krakowie to idealne miejsce zarówno dla turystów jak i gości biznesowych. Każdy odwiedzający Hotel Senacki poczuje się u nas jak w domu!

Myślisz… doskonały hotel? Kraków to właśnie miejsce dla Ciebie, a Hotel Senacki jest obowiązkowym miejscem na mapie tego miasta. Senacki to Twój hotel. Kraków? Centrum masz pod ręką, co doceniają goście wracający do nas każdego roku!

Prezentacja video


Szczegółowy cennik


Pokój 1-osobowy z łazienką, TV od 260 zł za pokój
Pokój 2-osobowy z łazienką, TV od 310 zł za pokój
Apartament 4-osobowy z łazienką, TV od 410 zł za całość

Informacje dodatkowe


Lokalizacja obiektu: w centrum miasta

Oferta noclegowa odwiedzana 109 razy w ciągu ostatnich 14 dni (dane aktualizowane raz dziennie) oraz 109 razy od 01.01.2013

Serwis www.noclegi-online.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść prezentowanych ogłoszeń.Nasze kanały w sieci
My na Facebooku My na Twitterze


Noclegi-Online.pl
© 2004-2019

Z naszego bloga:

Historia Europy nieodłącznie wiąże się właśnie z tym miejscem. To właśnie tutaj spoczywają ciała największych narodowych bohaterów, to właśnie tutaj niegdyś mieściła się stolica Polski, przeniesiona „całkiem niedawno” do Warszawy. Miasto to, oprócz swoich niewątpliwych zasług historycznych ma ogromne znaczenie w nowożytnej historii naszego Państwa. Najważniejsze jest chyba to, że jest ono jedną z największych atrakcji turystycznych w Europie, od wielu lat odwiedzanych przez tysiące turystów z różnych części świata. Zwiedzanie i poruszanie się po Krakowie – bo to miasto mam na myśli – to niesamowita frajda dosłownie dla każdego. Naprawdę jest co podziwiać, dlatego najlepiej jeszcze przed przyjazdem znaleźć nocleg w Krakowie, tak aby później nie trzeba było szukać, a na pewno jeden dzień nie wystarczy do obejrzenia tego wspaniałego miasta w całości. No właśnie, nie wiem jak Państwo, ale dla mnie Kraków to jest synonim piękna i dostojności oraz bardzo wysmakowanego luksusu. Nieważne jest to, co chcemy zobaczyć, ważne jest to, jak wiele możemy zwiedzić i obejrzeć odwiedzając stolicę polskiej kultury i nauki właśnie. No właśnie, bo pokoje w Krakowie rezerwują nie tylko turyści, ale może przede wszystkim studiujący tutaj studenci. Tych zaś jest kolejne kilka tysięcy, a może nawet kilkadziesiąt. Wiadomo, że Kraków to gwarancja doskonałej edukacji, której nie trzeba polecać nikomu, gdyż cieszy się ona prestiżem w całej europie zachodniej. Jeżeli ktoś wybiera się do Krakowa w celach turystycznych to koniecznie powinien zarezerwować noclegi w Krakowie odpowiednio wcześniej. Wszystko to z tego względu, że najłatwiej jest do Tego miasta przyjechać, ale wyjechać z niego to już nie jest takie proste. Powodem takich trudności jest to, że jest tu pięknie i nikt o zdrowych zmysłach nie chce stąd wyjeżdżać.
Home | Dodaj obiekt | Cennik | Schowek | Program partnerski | Ostatnio dodane | Aktualności | Regulamin | Polityka Prywatności | Cookies | Mapa strony | Kontakt