WM Hotel System

WM Hotel System


Nocleg od 99 zł
Miejsca noclegowe: 330
al. 29 Listopada 189
31-241 Kraków
Województwo: Małopolskie
Region: Jura Krakowsko-Częstochowska
1261... pokaż numer telefonu

Oferta last minute!


Pokoje typu Superior, w cenie 99 PLN. Popularne wśród naszych stałych gości. Pokoje z łazienką, telewizorem i jednym, dużym łóżkiem. Ilość pokoi ograniczona.

Szczegóły ofertyNasz nowoczesny, komfortowo wyposażony obiekt, zlokalizowany jest przy Al. 29 Listopada 189 (droga międzynarodowa E77 Kraków - Warszawa). Nasza lokalizacja zapewnia Państwu łatwy dojazd, przy jednoczesnej bliskości centrum Krakowa.

Szczegółowy cennikObiekt "WM Hotel System" nie zamieścił szczegółowego cennika.Ilość pokoi 1-osobowych: 16
Cena za pokoje 1-osobowy: 99

Ilość pokoi 2-osobowych: 148
Cena za pokoje 2-osobowy: 189

Informacje dodatkowe


Obsługa w językach: Włoski, Niemiecki, Francuski, Angielski

Wyposażenie (obiekt, pokoje, w okolicy): Łazienka, WC, Telewizor, Telefon, Prysznic, Czajnik

Rozrywka (obiekt, najbliższa okolica): Siłownia, Sauna, Kawiarnia, Basen kryty

Lokalizacja obiektu: Park narodowy, w centrum miasta

Oferta noclegowa odwiedzana 132 razy w ciągu ostatnich 14 dni (dane aktualizowane raz dziennie) oraz 132 razy od 01.01.2013

Serwis www.noclegi-online.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść prezentowanych ogłoszeń.Nasze kanały w sieci
My na Facebooku My na Twitterze


Noclegi-Online.pl
© 2004-2019

Z naszego bloga:

Historia Europy nieodłącznie wiąże się właśnie z tym miejscem. To właśnie tutaj spoczywają ciała największych narodowych bohaterów, to właśnie tutaj niegdyś mieściła się stolica Polski, przeniesiona „całkiem niedawno” do Warszawy. Miasto to, oprócz swoich niewątpliwych zasług historycznych ma ogromne znaczenie w nowożytnej historii naszego Państwa. Najważniejsze jest chyba to, że jest ono jedną z największych atrakcji turystycznych w Europie, od wielu lat odwiedzanych przez tysiące turystów z różnych części świata. Zwiedzanie i poruszanie się po Krakowie – bo to miasto mam na myśli – to niesamowita frajda dosłownie dla każdego. Naprawdę jest co podziwiać, dlatego najlepiej jeszcze przed przyjazdem znaleźć nocleg w Krakowie, tak aby później nie trzeba było szukać, a na pewno jeden dzień nie wystarczy do obejrzenia tego wspaniałego miasta w całości. No właśnie, nie wiem jak Państwo, ale dla mnie Kraków to jest synonim piękna i dostojności oraz bardzo wysmakowanego luksusu. Nieważne jest to, co chcemy zobaczyć, ważne jest to, jak wiele możemy zwiedzić i obejrzeć odwiedzając stolicę polskiej kultury i nauki właśnie. No właśnie, bo pokoje w Krakowie rezerwują nie tylko turyści, ale może przede wszystkim studiujący tutaj studenci. Tych zaś jest kolejne kilka tysięcy, a może nawet kilkadziesiąt. Wiadomo, że Kraków to gwarancja doskonałej edukacji, której nie trzeba polecać nikomu, gdyż cieszy się ona prestiżem w całej europie zachodniej. Jeżeli ktoś wybiera się do Krakowa w celach turystycznych to koniecznie powinien zarezerwować noclegi w Krakowie odpowiednio wcześniej. Wszystko to z tego względu, że najłatwiej jest do Tego miasta przyjechać, ale wyjechać z niego to już nie jest takie proste. Powodem takich trudności jest to, że jest tu pięknie i nikt o zdrowych zmysłach nie chce stąd wyjeżdżać.
Home | Dodaj obiekt | Cennik | Schowek | Program partnerski | Ostatnio dodane | Aktualności | Regulamin | Polityka Prywatności | Cookies | Mapa strony | Kontakt