Centrum Wypoczynkowo-Szkoleniowe ELZAM

Centrum Wypoczynkowo-Szkoleniowe ELZAM


Nocleg od 48 zł
Miejsca noclegowe: 212
Żołnierzy 5
82-120 Krynica Morska
Województwo: Pomorskie
Region: Mierzeja Wiślana
5524... pokaż numer telefonu

Szczegóły ofertyCentrum Wypoczynkowo-Szkoleniowe "ELZAM", to kompleks rekreacyjno-wypoczynkowy położony w malowniczej części Krynicy Morskiej, 100 m od plaży, w pobliżu latarni morskiej.

Teren ośrodka (1,6 ha) jest ogrodzony i dozorowany a pokoje hotelowe znajdują się w trzech murowanych pawilonach (1 i 2 - piętrowych). Dysponujemy 80 miejscami w pokojach 2-osobowych z łazienkami, balkonami, TV i pokojach 4-osobowych typu studio (2+2) z łazienkami, balkonami, TV oraz 132 miejscami w pokojach 4- osobowych typu studio (2+2) z łazienkami, balkonami. Pokoje wczasowe wyposażone są w sprzęt plażowy. Nasi goście na terenie ośrodka mogą korzystać z bezpiecznego placu zabaw dla dzieci, boiska do gry w siatkówkę, boiska do gry w badmintona, bramek do plażowej piłki nożnej, małej salki gimnastycznej, sali TV, świetlicy ze stołem do ping ponga, salek fakultatywnych i kawiarni. Posiłki serwowane są w stołówce (200 miejsc), a specjalnością szefa kuchni są dania tradycyjnej kuchni polskiej. Serwujemy również posiłki z uwzględnieniem indywidualnej diety. Gościom zapewniamy wszechstronną, profesjonalną obsługę a na życzenie możemy zorganizować:

wycieczki autokarowe do Trójmiasta, Malborka i Elbląga
rejs statkiem po Zalewie Wiślanym
rejs statkiem do Fromborka połączony ze zwiedzaniem planetarium i katedry
rejs statkiem po Kanale Elbląskim połączony ze zwiedzaniem pochylni
wyjazd na koncerty organowe we Fromborku, Stegnie, Gdańsku Oliwie
zwiedzanie Mierzei Wiślanej
ogniska, zabawy plenerowe, wieczorki taneczne

Naszych gości informujemy o:

imprezach odbywających się w Krynicy Morskiej i na Mierzei Wiślanej oraz w Trójmieście
godzinach odjazdów i przyjazdów autobusów
połączeniach PKP z Gdańska, Malborka, Elbląga
godzinach odlotu i przylotu samolotów na lotnisko Gdańsk-Rębiechowo
miejscach wartych odwiedzenia

WCZASY

Ośrodek "ELZAM" jest jednym z niewielu tak atrakcyjnie położonych obiektów wczasowych. Niemal bezpośredni dostęp do plaży, bezpieczny teren, usytuowanie wśród drzew, w parkowej atmosferze, podnoszą komfort wypoczynku. Nasz obiekt to doskonałe miejsce do wypoczynku dla dorosłych i dzieci, również osób niepełnosprawnych. Największą popularnością Krynica Morska cieszy się oczywiście latem. Trudno jednak pominąć walory klimatyczne sprzyjające leczeniu wielu schorzeń również poza sezonem letnim. Jesteśmy przekonani, że również nasza oferta cenowa, przekona Państwa do wyboru naszego Ośrodka na miejsce swojego wypoczynku.
KOLONIE LETNIE

Dysponujemy 132 miejscami kolonijnymi w pokojach 4-osobowych typu studio - 2 pokoje /2+2/, łazienka, taras, przedpokój. Kolonistom zapewniamy:

4 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja),
całodobową opiekę pielęgniarską,
opiekę ratowników podczas kąpieli w morzu,
2 ogniska z pieczeniem kiełbasek,
dyskoteki (w terminach i ilościach uzgodnionych z kadrą pedagogiczną),
możliwość korzystania z zaplecza sportowo-rekreacyjnego Ośrodka,
możliwość korzystania ze świetlic, sali TV, salek fakultatywnych.

ZIELONE SZKOŁY

Centrum Wypoczynkowo-Szkoleniowe "ELZAM" stwarza doskonałe warunki do połączenia wypoczynku dzieci i młodzieży z edukacją zarówno przyrodniczą, ekologiczną jak i geograficzną. Mierzeja Wiślana ciągnie się od Gdańska po Bałtijsk w Federacji Rosyjskiej. Jej długość wynosi ok. 60 km. To teren zamieszkiwany już przez słowiańskich Pomorzan a jeszcze w XIII wieku istniał w pobliżu Krynicy Morskiej obronny gród książąt pomorskich. Mierzeja Wiślana wchodzi w skład obszaru "zielona płuca Polski" i jest to szczególne środowisko życia biologicznego, które cechuje duża różnorodność świata roślinnego i zwierzęcego. Wydmy białe porośnięte są przez trawy i turzyce, a szare również przez krzewy, które wprowadzono po to, aby ograniczyć przemieszczanie się piasku w głąb lądu. Niezwykłe bogactwo fauny i flory pomaga w poznaniu tego magicznego świata przyrody.

Do niewątpliwych atrakcji turystycznych należy klif w okolicy Piasków, dwa rezerwaty przyrody. Pierwszy utworzony już w 1957 roku to rezerwat kormoranów, drugi istniejący od 1962 r. w Przebrnie, to naturalne stanowiska 150-letniego buka. Kolejnym ciekawym miejscem jest "Mewia łacha" w Mikoszewie, gdzie żyją czaple siwe, bociany czarne, żurawie oraz kolonie ptaków siewkowych i blaszkodziobnych.

Uczestnikom "zielonych szkół" polecamy tez skorzystanie ze szlaku Jantarowego (szlak żółty EL-2103-Y), który na całej swej długości jest fragmentem Międzynarodowego Szlaku Dalekobieżnego Pieszego "E-9" o przebiegu: Atlantyk, Morze Północne, Morze Bałtyckie. Szlak Jantarowy na Mierzei ma swój początek w Mikoszewie i ciągnie się do Krynicy Morskiej (52 km.)

Drugim wartym zainteresowania, jest Szlak Kopernikowski, a właściwie jego fragment: Elbląg - Kadyny - Tolkmicko - Frombork - Braniewo, gdzie Krynica Morska jest świetną bazą wypadową (do Fromborka można dopłynąć statkiem).Perłą na tym szlaku jest oczywiście Frombork ze Wzgórzem Katedralnym, planetarium i licznymi śladami wielkiego astronoma Mikołaja Kopernika.
TURNUSY REHABILITACYJNE

Położenie oraz walory klimatyczne Krynicy Morskiej sprzyjają leczeniu wielu schorzeń, w tym m.in. dróg oddechowych, układu krążenia i narządów ruchu. W okresie letnim jest to jeden z najcieplejszych i najbardziej słonecznych rejonów polskiego wybrzeża. Cechuje go długi okres przejściowy między latem a zimą, a odkryte termalne wody solankowe sprzyjają rozwojowi lecznictwa sanatoryjnego. Położenie naszego ośrodka, posiadane zaplecze specjalistyczne oraz niemal bezpośredni dostęp do plaży sprzyjają aktywnym formom rehabilitacji.
IMPREZY RODZINNE, KONFERENCJE, SZKOLENIA, POBYTY INTEGRACYJNE

Do korzystania z naszego usług zapraszamy zarówno osoby prywatne (wesela, komunie św., inne uroczystości rodzinne), organizacje pozarządowe i stowarzyszenia artystyczne (plenery plastyczne, szkolenia, konferencja) jak i firmy ( konferencje, szkolenia, zjazdy, pokazy, festyny firmowe, pikniki, bankiety, biesiady, szkoły przetrwania).Każdą imprezę przygotowujemy indywidualnie pod kątem oczekiwań klienta. Doradzimy odpowiedni scenariusz dopasowany do charakteru i liczebności grupy oraz czasu trwania imprezy.

Szczegółowy cennikObiekt "Centrum Wypoczynkowo-Szkoleniowe ELZAM" nie zamieścił szczegółowego cennika.

Informacje dodatkowe


Lokalizacja obiektu: w centrum miasta, nad morzem

Oferta noclegowa odwiedzana 32 razy w ciągu ostatnich 14 dni (dane aktualizowane raz dziennie) oraz 1251 razy od 01.01.2013

Serwis www.noclegi-online.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść prezentowanych ogłoszeń.Nasze kanały w sieci
My na Facebooku My na Twitterze


Noclegi-Online.pl
© 2004-2021
W naszym serwisie zamieszczono ponad 45 000 ofert, a co za tym idzie, na pewno znajdziemy takie miejsce noclegowe, które spełni nasze wszelkie wymagania. Warto pamiętać o tym, że udostępniliśmy wyszukiwarkę noclegów, dzięki której znajdziemy takie miejsce noclegowe, które spełnia wszystkie nasze warunki - również te cenowe. Każdy obiekt, który jest dodany do naszego serwisu, jest oczywiście bardzo dobrze opisany, a także sfotografowany. Dzięki temu właśnie, będziemy mogli dowiedzieć się tego, które miejsca noclegowe powinny sprostać naszym wymaganiom. Powinniśmy również mieć na uwadze to, że przecież istnieje możliwość zapoznania się z opiniami ludzi, którzy już wcześniej wypoczywali w określonym miejscu - dzięki opiniom będziemy bardzo dobrze poinformowanymi turystami. Istnieje naturalnie możliwość zamieszczenia własnej opinii, dzięki temu nasz katalog będzie pełniejszy.
Home | Dodaj obiekt | Cennik | Schowek | Program partnerski | Ostatnio dodane | Aktualności | Regulamin | Polityka Prywatności | Cookies | Mapa strony | Kontakt