Hotel EKOTEL

Hotel EKOTEL


Nocleg od 25 zł
Miejsca noclegowe: 50
Akademika A. Sakharova 42
79-012 Lwów
Województwo: Inne - Zagranica
3806... pokaż numer telefonu

Szczegóły oferty„Ekotel” – hotel ekonomiczny we Lwowie oferujący komfortowe pokoje o różnym standardzie (od wieloosobowych Ekonom ze wspólną łazienką na piętrze do 2-3-osobowych Standard z łazienką). Naszą głowną zasadą jest maksymalny komfort w przystępnej cenie.

Nasz hotel jest usytuowany tuż obok centrum, 15 minut spacerem do starego miasta – placu Rynek oraz Opery Lwowskiej – i na zbiegu głównych arterii prowadzących do dworca kolejowego, autobusowego lub lotniska. Jego wygodna lokalizacja pozwoli dotrzeć wszędzie we Lwowie w minimalnym czasie.

W naszym hostelu oferujemy Państwu czyste, komfortowo wyposażone pokoje. Ciekawy wystrój i domowa atmosfera wnętrz. Komfortowe noclegi w hotelu „Ekotel” w połączeniu z przjazną i fachową obsługą naszego personelu są gwarancją udanej wyprawy do Lwowa.

„Ekotel” jest hotelem ekonomicznym nowej generacji, dlatego przy jego budowie zastosowano światowe kryteria ochrony środowiska. Wybór naszego hotelu daje Państwu pewnośc iż pobyt we Lwowie będzie nie tylko wygodny i oszczędny, lecz również przyjazny środowisku.

Dodatkowym atutem jest możliwość nabycia upominków w mini-sklepie bespośrednio na terenie „Ekotelu”. Gości mogą tu również nabywać artykuły przemysłowe oraz spożywcze.

Maksymalna liczba miejsc w hotelu ekonomicznym to 60. Dlatego do skorzystania z naszej oferty namawiamy szczególnie grupy zorganizowane, zespoły sportowe etc. Oferujemy też bezpłatny parking strzeżony całodobowo dla samochodu lub autokaru obok hotelu.

Opis hotelu, pokoi oraz ceny

Hotel ekonomiczny „Ekotel” posiada dwie wspólne łazienki ogólnodostępne a w każdej z nich dwie toalety, dwa prysznice oraz trzy umywalki. Gości mają do dyspozycji przestronne pomieszczenie kuchenne wyposażone w lodówkę, mikrofalówkę, czajniki elektryczne, niezbędne naczynia oraz wygodne meble. Kawa i herbata są bezpłatne. Obok recepcji jest pokój gościnny z wygodnymi kanapami, stolikami oraz dużym telewizorem dla połączenia wypoczynku, miłej rożmowy w gronie przyjaciół i znajomych z oglądaniem ulubionych programów.

„Ekotel” oferuje pokoje o różnym standardzie, dlatego każdy klient może dobrać najlepszą dla niego opcję, standard lub komfort, za odpowiednią cenę. Część pokoi hotelu ekonomicznego „Ekotel” ma własne łazienki.

2-osobowy Ekonom (Twin/Double) – pokój o powierzchni 19 m2 posiadający dwa pojedyńcze lub jedno łóżko małżeńskie, szafę dla odzieży, stół oraz dwa krzesła. Łazienka wspólna na korytarzu.

2-osobowy Standard (Twin/Double) – pokój o powierzchni 19 m2 posiadający dwa pojedyńcze łóżka lub jedno łóżko małżeńskie, szafę dla odzieży, stół oraz dwa krzesła. Łazienka w pokoju z kabiną prysznicową, toaletą, umywalką, lustrem.

3-osobowy Ekonom – pokój o powierzchni 19 m2 posiadający trzy pojedyńcze łóżka, szafę dla odzieży, stół oraz dwa krzesła. Łazienka ogólnodostępna na korytarzu.

3-osobowy Standard – pokój o powierzchni 19 m2 posiadający trzy pojedyńcze łóżka, szafę dla odzieży, stół oraz dwa krzesła. Łazienka w pokoju z kabiną prysznicową, toaletą, umywalką, lustrem.

4-osobowy Ekonom – pokój o powierzchni 19 m2 posiadający cztery pojedyńcze łóżka, szafę dla odzieży, stół oraz dwa krzesła. Łazienka ogólnodostępna na korytarzu.

4-osobowy Standard – pokój o powierzchni 19 m2 posiadający cztery pojedyńcze łóżka, szafę dla odzieży, stół oraz dwa krzesła. Łazienka w pokoju z kabiną prysznicową, toaletą, umywalką, lustrem.

5-osobowy Standard – pokój o powierzchni 39 m2 posiadający pięć pojedyńczych łóżek, szafę dla odzieży, stół oraz dwa krzesła. Łazienka w pokoju z kabiną prysznicową, toaletą, umywalką, lustrem.

8-osobowy Ekonom – pokój o powierzchni 39 m2 posiadający osiem pojedyńczych łóżek, szafę dla odzieży, stół oraz dwa krzesła. Łazienka ogólnodostępna na korytarzu.

8-osobowy Standard – pokój o powierzchni 39 m2 posiadający w pierwszym pokoju trzy łóżka i łazienkę z kabiną prysznicową, toaletą, umywalką, lustrem i w drugim pokoju pięć łożek szafę dla odzieży, stół oraz dwa krzesła.

Ceny za noclegi w hotelu ekonomicznym „Ekotel" (ceny w UAH):

2-osobowy Ekonom (bez łazienki) – cena podana za pokój 240
2-osobowy Standard (z łazienkami) – cena podana za pokój 290
3- osobowy Ekonom (bez łazienki) – cena podana za pokój 300
3- osobowy Standard (z łazienkami) – cena podana za pokój 390
4- osobowy Ekonom (bez łazienki) – cena podana od osoby 85
4 osobowy Standard (z łazienkami) – cena podana od osoby 100
5- osobowy Standard (z łazienkami) – cena podana od osoby 90
8- osobowy dwupokojowy Standard (z łazienkami) – cena podana od osoby 80
8- osobowy Ekonom (bez łazienki) – cena podana od osoby 65

* Cena podana w ukraińskich hrywnach, zawiera podatek VAT 5% .
** Dodatkowo klienci płacą podatek turystyczny w wysokości 1% od ogólnego kosztu noclegu zgodnie z Uchwała nr96 z dn. 30.12.2010 r. Rady miejskiej Lwowa.
*** W cenie noclegu zawiera się pościel, zestaw składający się z dwóch ręczników, herbatę, kawę.
**** W cenie noclegu nie jest wliczone śniadanie. Śniadanie można zamówić za dodatkową opłatą.

Podstawowe oraz dodatkowe usługi hotelu ekomonicznego „Ekotel”
Przebywając w hotelu ekonomicznym „Ekotel” mogą Państwo skorzystać z bezpłatnych usług hotelu:
 Zmiana pościeli – jeden raz na trzy doby pobytu
 Dostęp do bezprzewodowego internetu (Wi-Fi)
 Ogólnodostępny komputer dla gości na terenie „Ekotelu”
 Zamówienie taksówki na recepcji
 Kawa i herbata w pomieszczeniu kuchennym
 Parking dla samochodów oraz autokarów
 Mapy turystyczne oraz informacja turystyczna na recepcji hotelu ekonomicznego
 Możliwość skorzystania z telefonu stacjonarnego recepcji dla rozmów na terenie Lwowa
 Przechowalnia dla bagaży

Dodatkowe usługi hotelu ekonomicznego „Ekotel” (dostępne odpłatnie):
 Usługi konferencyjne
 Zamówienie przejazdu z/do dworca, lotniska etc
 Zamówienie wyżywienia z dostawą (oferta dla grupy od 10 osób i więcej)
 Sejf dla kosztowności
 Nabycie upominków oraz artykółów przemysłowych i spożywczych e specjalnym mini sklepie na terenie hotelu
 Wymiana pościeli oraz ręczników częściej niż jeden raz na trzy doby hotelowe
 Parking dla kamperów (organizacja kampingu z podłaczeniem do prądu)
 Biliard
 Zamówienie usług transportowych oraz przewodników

Warunki zakwaterowania i pobytu

Doba hotelowa zaczyna się o godzinie 13.00. Wcześniejsze zakwaterowanie jest możliwe za dodatkową opłatą i wstępnym uzgodnieniem z administratorem jeśli są wolne pokoje. Wysokość dopłaty za zakwaterowanie przed godz. 13.00 kalkuluje się w następujący sposób: za ¼ doby i później – dopłata w wysokości 25% ceny za dobę; za ½ doby – dopłata w wysokości 50% kosztu noclegu za dobę, za ¾ doby – 100% ceny za dobę. Dodatkowo przewidziany podatek turystyczny 1% zgodnie z Uchwałą Rady miejskiej Lwowa nr 96 z dnia 30.12.2010 r..

Rachunek za noclegi może być uregulowany w gotówce lub przelewem bankowym. Przyjmujemy również karty kredytowe Visa/MasterCard.

Recepcja hotelu ekonomicznego „Ekotel” і zakwaterowanie w pokojach działają całodobowo. Z administratorem można porozumieć się w języku ukraińskim, rosyjskim, polskim oraz angielskim.

Lokalizacja

Wielką zaletą hotelu ekonomicznego „Ekotel” jest jego wygodna lokalizacja dzięki czemu będą Państwo mogli dotrzeć do każdego miejsca we Lwowie bez większego problemu. Obok hotelu ekonomicznego znajdują się kawiarnie, restauracje, pizzerie, sklepy spożywcze, sklepy z odzieżą i obuwiem, zakłady fryzjerskie etc.

Główne odległości od hotelu:
Centrum (prospekt Swobody) – 2100 m
Główny dworzec kolejowy – 2500 m
Główny dworzec autobusowy – 5500 m
Lwowskie lotnisko – 5500 m

Do centrum miasta można iść pieszo 15-20 minut, odkrywając interesujące zakątki Lwowa – dzielnicę pod nazwą Kasteliwka zabudowaną pięknymi willami i budynkami typu zamkowego przez znanego architekta Juliana Zachariewicza, muzeum istoryczne na ulicy Mikołaja Kopernika – „Więzienie na Lonckiego”, „Rusałka Dziestrowa”. Drogą do centralnego prospektu Swobody będziecie też mieć możliwość zobaczenia Ossolineum, Lwowskiego Pałacu Sztuk Pięknych oraz Pałacu magnatów Potockich (aktualnie jest to oddzial Lwowskie Galerii Sztuk Pięknych oraz funkjonująca siedziba Prezydenta Ukrainy we Lwowie). Aby trafić do centrum możecie Państwo skorzystać z transportu miejskiego – tramwaju nr 3 lub 5, marszrutek nr 21, 45, 48, 114.

Lokalizacja hotelu ekonomicznego „Ekotel” zainteresuje uczestników różnorodnych targów lwowskich odbywających się w kompleksie pod nazwą „Spartak” ponieważ „Ekotel” usytuowany w odległości zaledwie 900 m lub 12 minut spacerem od tego miejsca. Usługi hotelu „Ekotel” powinne też zainteresować drużyny sportowe: jego lokalizacja pozwala szybko dostać się do parku kultury im. B. Chmielnieckiego (stadion „Junist”, 900 m), kompleksu sportowego „Spartak” (900 m) oraz „Akwapark Plaż” (2500 m, trzy przystanki tramwaju nr 3 lub 5).

Jak dojechać do hotelu ekonomicznego „Ekotel”

Dojazd z Głównego dworca kolejowego
1) Tuż przy dworcu znajduje się pętla tramwajowa. Można wsiąść do tramwaju nr 9, dojechać na przystanek „Ulica Franka” lub „Park Kultury” i tu przesiąść się do tramwaju nr 3 lub 5. Stąd dojechać do przystanku „Ulica Gorbaczewskogo”, przejść na przeciwną stronę ulicy Akademika Andrija Sacharowa, skręcić w prawo i dotrzeć do budynku pod numer 42 przy ulicy Akademika Andrija Sacharowa (około 5 minut pieszo). Na parterze (recepcji biurowca) można skorzystać z telefonu wewnętrznego i zadzwonić na recepcję hotelu. Nasz hotel znajduje się na 5 piętrze.

2) Tuż przy dworcu znajduje się pętla tramwajowa. Mogą Państwo wsiąść do tramwaju nr 9 i dojechać na przystanek „Ulica Sacharowa”. Po wyjściu na przystanek należy przejść na ulicę Akademika Andrija Sacharowa, skręcić w prawo i dotrzeć do budynku pod numer 42 przy ulicy Akademika Andrija Sacharowa (około 5 minut pieszo). Na parterze (recepcji biurowca) można skorzystać z telefonu wewnętrznego i zadzwonić na recepcję hotelu. Nasz hotel znajduje się na 5 piętrze.
.

Dojazd od Głównego dworca autobusowego
1) Obok dworca są pętle trolejbusów i marszrutek. Można wsiąść do trolejbusu nr 5 lub do marszrutki nr 3А, dojechać na przystanek „Podatkowa”, tu przesiąść się do marszrutki nr 42 i pojechać na przystanek „Ulica Gorbaczewskogo”. Z przystanku należy przejść na przeciwną strone ulicy Akademika Andrija Sacharowa, skręcić w prawo i dotrzeć do budynku pod numer 42 przy ulicy Akademika Andrija Sacharowa (około 5 minut pieszo). Na parterze (recepcji biurowca) można skorzystać z telefonu wewnętrznego i zadzwonić na recepcję hotelu. Nasz hotel znajduje się na 5 piętrze.
2) .

3) Obok dworca znajduje się pętla marszrutek nr 40 lub 116. Należy nimi dojechać na przystanek „Ulica Stryjska”, tu przesiąść się do marszrutki nr 41 i dojechać na przystanek „Ulica Gorbaczewskogo”. Po wyjściu na przystanek należy przejść na przeciwną strone ulicy Akademika Andrija Sacharowa, skręcić w prawo i dotrzeć do budynku pod numer 42 przy ulicy Akademika Andrija Sacharowa (około 5 minut pieszo). Na parterze (recepcji biurowca) można skorzystać z telefonu wewnętrznego i zadzwonić na recepcję hotelu. Nasz hotel znajduje się na 5 piętrze.
4) .

5) Obok dworca znajduje się pętla trolejbusa nr 3, którym można dojechać na przystanek "Ulica Kniagyni Olgy”. Tu należy wyjść i przejść na przeciwną strone ulicy Bojczuka, gdzie stają tramwaje nr 3 albo 5. One was dowiozą na przystanek „Ulica Gorbaczewskogo” i tu, po przejściu na przeciwną strone ulicy Akademika Andrija Sacharowa, należy skręcić w prawo i dotrzeć do budynku pod numer 42 przy ulicy Akademika Andrija Sacharowa (około 5 minut pieszo). Na parterze (recepcji biurowca) można skorzystać z telefonu wewnętrznego i zadzwonić na recepcję hotelu. Nasz hotel znajduje się na 5 piętrze.
6) .

Dojazd z lotniska

7) Obok lotniska znajduje się pętla autobusu nr 48, który jedzie do przystanku „Ulica Gorbaczewskogo”. Tu należy wysiąść, na przeciwną strone ulicy Akademika Andrija Sacharowa, należy skręcić w prawo i dotrzeć do budynku pod numer 42 przy ulicy Akademika Andrija Sacharowa (około 5 minut pieszo). Na parterze (recepcji biurowca) można skorzystać z telefonu wewnętrznego i zadzwonić na recepcję hotelu. Nasz hotel znajduje się na 5 piętrze.


Usługi konferencyjne

W pomieszczeniu hotelu ekonomicznego, obok pokoi, znajduje się sala konferencyjna dla 40-50 osób wyposażona w flip-chart, projektor oraz inny niezbędny sprzęt. Dlatego możecie Państwo zaplanować w hotelu ekonomicznym „Ekotel” konferencje, różnego rodzaju spotkania i szkolenia połączone ze zwiedzaniem i wypoczynkiem. Zaoferujemy Państwu oszczędne rozwiązania przy fachowej i jakościowej obsłudze. Możliwa jest organizacja przerw na kawę wg uzgodnionego grafiku.

Szczegółowy cennikObiekt "Hotel EKOTEL" nie zamieścił szczegółowego cennika.

Informacje dodatkowe


Wyposażenie (obiekt, pokoje, w okolicy): Czajnik, Internet WiFi, Komputer + internet, Kuchenka, Lodówka, Parking, Prysznic, Suszarka do włosów, Telefon, Telewizja satelitarna, Telewizor, WC, Zmywarka, Łazienka

Rozrywka (obiekt, najbliższa okolica): Bilard

Lokalizacja obiektu: w centrum miasta

Słowa kluczowe: hotel ekonomiczny lwów, hotel lwów, tanie noclegi lwów, hostel lwów, hotel ekotel lwów

Oferta noclegowa odwiedzana 1 razy w ciągu ostatnich 14 dni (dane aktualizowane raz dziennie) oraz 2621 razy od 01.01.2013

Serwis www.noclegi-online.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść prezentowanych ogłoszeń.
Podobne w okolicy

Hotel Edem Hotel Edem, Lwów
od 87 zł

Leopolis Hotel ***** Leopolis Hotel *****, Lwów
Rezerwuj online

Dnister Premier Hotel **** Dnister Premier Hotel ****, Lwów
Rezerwuj online

Lviv Central Jam Hotel Lviv Central Jam Hotel, Lwów
Rezerwuj online

Santa Santa, Lwów
Rezerwuj onlinePobliskie miejscowościNasze kanały w sieci
My na Facebooku My na Twitterze


Noclegi-Online.pl
© 2004-2021
W naszym serwisie zamieszczono ponad 45 000 ofert, a co za tym idzie, na pewno znajdziemy takie miejsce noclegowe, które spełni nasze wszelkie wymagania. Warto pamiętać o tym, że udostępniliśmy wyszukiwarkę noclegów, dzięki której znajdziemy takie miejsce noclegowe, które spełnia wszystkie nasze warunki - również te cenowe. Każdy obiekt, który jest dodany do naszego serwisu, jest oczywiście bardzo dobrze opisany, a także sfotografowany. Dzięki temu właśnie, będziemy mogli dowiedzieć się tego, które miejsca noclegowe powinny sprostać naszym wymaganiom. Powinniśmy również mieć na uwadze to, że przecież istnieje możliwość zapoznania się z opiniami ludzi, którzy już wcześniej wypoczywali w określonym miejscu - dzięki opiniom będziemy bardzo dobrze poinformowanymi turystami. Istnieje naturalnie możliwość zamieszczenia własnej opinii, dzięki temu nasz katalog będzie pełniejszy.
Home | Dodaj obiekt | Cennik | Schowek | Program partnerski | Ostatnio dodane | Aktualności | Regulamin | Polityka Prywatności | Cookies | Mapa strony | Kontakt