Marta i Roman Lefek Agrodom Marta i Roman Lefek

Marta i Roman Lefek Agrodom Marta i Roman Lefek


Milanowska Wólka 5A
26-006 Nowa Słupia
Województwo: Świętokrzyskie
Region: Góry Świętokrzyskie
4131... pokaż numer telefonu

Szczegóły oferty


Zapraszamy do Milanowskiej Wólki koło Nowej Słupi. Witamy w centrum Gór Świętokrzyskich, tu u stóp Świętego Krzyża gdzie Władysław Jagiełło na kolanach pielgrzymował przed bitwą pod Grunwaldem w 1410.To właśnie tu jest pochowanych 6000 żołnierzy radzieckich w większości zagłodzonych na śmierć przez Niemców (jeszcze w 1939r 09 17 sojuszników) na cmentarzu Bielnik w latach 1941-1943. To magiczne miejsce łączy historię Polski( Jeremi Wiśniowiecki znany z Ogniem i mieczem spoczywa na Św.Krzyżu) Litwy, Mongolii,Rosji, Austrii,Szwecji,Ukrainy, Prus,Niemiec i Związku Radzieckiego.Serdecznie zapraszamy do stron słynących z polskiej gościnności.
Jeżeli nie znacie Państwo najstarszych gór w Europie to warto to zmienić. Z Warszawy, Krakowa,Lublina,Katowic można do nas dojechać w 2.3-3godz. Na miejscu czeka na Państwa 5 pokoi oraz apartament dwupoziomowy (17 miejsc noclegowych). Przed domem na pierwszym piętrze - taras z widokiem na Pasmo Gór Jeleniowskich. W ogrodzie huśtawka rodzinna, kamienny grill i piękne zielone otoczenie wkomponowane w kamienną architekturę.
Dla amatorów czynnego wypoczynku tuż za domem zaczynają się szlaki turystyczne na: Św. Krzyż - 2,5 km, Św. Katarzyna - 25 km, Szczytniak - 15 km i wiele innych.
W razie gorszej pogody można zwiedzać miejsca związane z historią naszego regionu: zabytek kl. "0" Klasztor Cystersów w Wąchocku, Pałac Biskupów w Kielcach, Jaskinia Raj, ruiny zamku w Chęcinach, Muzeum Dymarek w Nowej Słupi, Muzeum Wsi Kieleckiej w Tokarni, Park Jurajski w Bałtowie, Krzemionki Opatowskie (kopalnia z czasów neolitu), Jaskinia Zbójecka w Łagowie, Sanktuarium Maryjne w Kałkowie, Osada Średniowieczna w Hucie Szklanej, Muzeum Hutnictwa w Nowej Słupi.
Z naszym regionem związane są takie postacie historyczne jak: Żeromski, Staszic, Langiewicz, Hubal, Ponury.
Pragniecie Państwo poznać smak prawdziwego wypoczynku w Górach Świętokrzyskich przyjedźcie do "Agro-Domu".
Możliwość zamówienia posiłku - kuchnia regionalna i tradycyjna.
Zapraszamy przez cały rok!

Szczegółowy cennik


35 zł za osobę.

Ilość pokoi:6
Ilość miejsc:17
Cena za zwierzę:5-10 PLN
Cena śniadania:12 PLN

Za jedną dobę od osoby – 35 zł
Za siedmiodniowy pobyt 245 zł + ósmy dzień gratis od osoby
Dzieci do 10 lat - 20 zł ( dostawka)
Wyżywienie: śniadanie 12 zł, obiadokolacja 25 zł,
jeżeli całodzienne wyżywienie (śniadanie + obiadokolacja) - 35 zł
Dla zorganizowanych grup (10-13 osób) do dyspozycji na spotkania integracyjne: duży salon, łazienka, kuchnia gazowa. Istnieje możliwość zorganizowania dodatkowych atrakcji po wcześniejszym uzgodnieniu: wycieczki, kuligi, rajdy piesze, przygrywanie przy grillu tutejszego muzyka akordeonisty, który zdobył liczne nagrody wraz z Bieliniankami.

Informacje dodatkowe


Lokalizacja obiektu: Góry

Oferta noclegowa odwiedzana 6 razy w ciągu ostatnich 14 dni (dane aktualizowane raz dziennie) oraz 127 razy od 13.05.2014

Serwis www.noclegi-online.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść prezentowanych ogłoszeń.Nasze kanały w sieci
My na Facebooku My na Twitterze


Noclegi-Online.pl
© 2004-2023
W naszym serwisie zamieszczono ponad 45 000 ofert, a co za tym idzie, na pewno znajdziemy takie miejsce noclegowe, które spełni nasze wszelkie wymagania. Warto pamiętać o tym, że udostępniliśmy wyszukiwarkę noclegów, dzięki której znajdziemy takie miejsce noclegowe, które spełnia wszystkie nasze warunki - również te cenowe. Każdy obiekt, który jest dodany do naszego serwisu, jest oczywiście bardzo dobrze opisany, a także sfotografowany. Dzięki temu właśnie, będziemy mogli dowiedzieć się tego, które miejsca noclegowe powinny sprostać naszym wymaganiom. Powinniśmy również mieć na uwadze to, że przecież istnieje możliwość zapoznania się z opiniami ludzi, którzy już wcześniej wypoczywali w określonym miejscu - dzięki opiniom będziemy bardzo dobrze poinformowanymi turystami. Istnieje naturalnie możliwość zamieszczenia własnej opinii, dzięki temu nasz katalog będzie pełniejszy.
Home | Dodaj obiekt | Cennik | Schowek | Program partnerski | Ostatnio dodane | Aktualności | Regulamin | Polityka Prywatności | Cookies | Mapa strony | Kontakt