Pensjonat Fortuna

Pensjonat Fortuna


Nocleg od 25 zł
Miejsca noclegowe: 15
Warszawska 5
72-344 Rewal
Województwo: Zachodniopomorskie
Region: Pomorze Zachodnie
4850... pokaż numer telefonu

Szczegóły ofertyDo Państwa dyspozycji posiadamy pięć pokoi gościnnych.
Jeden na parterze i cztery na piętrze

Wyposażenie pokoju:
Każdy pokój jest wyposażony w odbiornik TV, szafę na ubrania, stolik, półki na?cienne. Na piętrze znajduje się ogólnodostępna kuchenka gazowa, na której można przygotować własne posiłki.

Szczegółowy cennik


Pokój na parterze
Jest to pokój trzyosobowy (dwa tapczany i jedna wersalka), wyposażony jest we własną łazienkę (wanna z masażem wodnym) z ubikacją. Pokój ten ma okno wyprowadzone na północny zachód.
Cena: 3 osoby - 120zł, 4 osoby - 140zł.

Pokoje na piętrze
Każdy pokój na piętrze jest wyposażony w umywalkę z ciepłą i zimną wodą. Natrysk i ubikacja są wspólne dla wszystkich pokoi na piętrze.

Nr 1:
pokój dwuosobowy (tapczan i wersalka), okno wyprowadzone na południowy wschód.
Cena: 2 osoby - 60zł, 3 osoby - 75zł.

Nr 2:
pokój trzyosobowy (dwa tapczany i wersalka), okno wyprowadzone na południowy wschód.
Cena: 3 osoby - 90zł, 4 osoby - 105zł.

Nr 3:
pokój trzyosobowy (dwa tapczany i wersalka), okno wyprowadzone na północny zachód.
Cena: 3 osoby - 90zł, 4 osoby - 105zł.

Nr 4:
pokój trzyosobowy (tapczan i wersalka), okno wyprowadzone na północny zachód.
Cena: 3 osoby - 90zł, 4 osoby - 105zł

Lokalizacja na mapiePrzeglądaj noclegi w Rewalu na mapie

Informacje dodatkowe


Lokalizacja obiektu: w centrum miasta, nad morzem

Oferta noclegowa odwiedzana 2 razy w ciągu ostatnich 14 dni (dane aktualizowane raz dziennie) oraz 452 razy od 01.01.2013

Serwis www.noclegi-online.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść prezentowanych ogłoszeń.Nasze kanały w sieci
My na Facebooku My na Twitterze My na Google+© 2004-2017

Z naszego bloga:

Jedną ze słynnych nadbałtyckich miejscowości wypoczynkowych, szczególnie często wybieraną przez turystów chcących odpoczynku od zgiełku miasta, jest Rewal. Wieś leży w niedalekim sąsiedztwie Świnoujścia, w powiecie gryfickim - można tam łatwo dojechać drogą wojewódzką nr 102. Poza sezonem turystycznym Rewal zamieszkuje niecałe 1000 osób, które głównie zajmują się rybołówstwem. Prawdziwy najazd turystów niewielka wieś odczuwa od maja do mniej więcej końca września, kiedy robi się coraz cieplej, tysiące turystów szukają choć kilku noclegów w Rewalu, by nabrać sił do dalszej pracy zawodowej. Duża atrakcyjność wsi wynika nie tylko ze wspomnianego spokoju, ale także z bliskości szerokiej plaży (wydzielono kąpielisko o szerokości 300 metrów), wspaniałych możliwości wędkarskich i bliskości kontaktu z naturą. Jeśli szukamy wygodnego i jednocześnie niezbyt drogiego noclegu w Rewalu, mamy naprawdę szeroki wybór. W sezonie turystycznym bardzo wielu mieszkańców utrzymuje się z turystyki, stąd w Rewalu można znaleźć bardzo wiele możliwości noclegowych. Do dyspozycji turystów są liczne domki letniskowe, agroturystyki, kwatery prywatne, pensjonaty i kilkanaście domów wczasowych oraz cztery hotele. Ze względu na zróżnicowany standard noclegowy i zawartość ceny, koszt noclegu od osoby mieści się w przedziale od kilkunastu złotych (pole namiotowe) do ponad 150. Warto zaznaczyć, że ceny noclegowe różnią się w ciągu roku - najwyższe są w sezonie wakacyjnym, czyli w lipcu i sierpniu. Szukając noclegu warto zwrócić uwagę na ewentualne zniżki i promocje, ponieważ w wielu lokalizacjach zdarza się, że np. dzieci do określonego wieku mają znacznie taniej lub też nie trzeba wnosić dodatkowych opłat za przyjazd z czworonogiem.
Home | Dodaj obiekt | Cennik | Schowek | Program partnerski | Ostatnio dodane | Aktualności | Regulamin | Cookies | Mapa strony | Kontakt