Ośrodek Wypoczynkowy RELAX

Ośrodek Wypoczynkowy RELAX


Nocleg od 70 zł
Miejsca noclegowe: 100
Bitwy pod Płowcami 43/57
81-730 Sopot
Województwo: Pomorskie
Region: Pomorze Wschodnie

Szczegóły ofertyOśrodek Wypoczynkowy "RELAX" położony jest na zadrzewionym terenie przy plaży w Sopocie, 800 m od Mola i centrum miasta, ok. 1 km od Szybkiej Kolei Miejskiej (SKM). Przed obiektem jest przystanek autobusowy - linia 143. W pobliżu klub żeglarski.

Na terenie ośrodka znajdują się drewniane domki turystyczne (2,3 osobowe). Do dyspozycji domki z wc, z łazienką oraz z sanitariatami ogólnie dostępnymi.

Szczegółowy cennik


OŚRODEK CZYNNY WYŁĄCZNIE W SEZONIE LETNIM

Domek (WC+prysznic) 3-osobowy - 220,00 zł*
Domek (z WC) 3-osobowy - 150,00 zł*
Domek 2-osobowy - 80,00 zł*
Domek 3-osobowy - 120,00 zł*
Domek holenderski 5-osobowy - 300,00 zł*
(aneks kuchenny z salonem, łazienka, 2 pokoje)

Przyczepa kempingowa - 15,00 zł*
Samochód kempingowy / camper - 20,00 zł*
Osoba w przyczepie / w namiocie - 15,00 zł*
Przyłącze do prądu - 15,00 zł*
Zwierzę - 5,00 zł*

PARKING (doba)
Samochód osobowy - 20,00 zł*
Autokar - 120,00 zł*
Bus - 40,00 zł*
Samochód powyżej 3,5 tony - 60,00 zł *
Motocykl - 15,00 zł*

W przypadku poobytu poniżej 3 nocy doliczamy 30 % ceny za domek

Informacje dodatkowe


Lokalizacja obiektu: w centrum miasta, nad morzem

Oferta noclegowa odwiedzana 1 razy w ciągu ostatnich 14 dni (dane aktualizowane raz dziennie) oraz 4667 razy od 01.01.2013

Serwis www.noclegi-online.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść prezentowanych ogłoszeń.Nasze kanały w sieci
My na Facebooku My na Twitterze


Noclegi-Online.pl
© 2004-2021

Z naszego bloga:

W corocznym podsumowaniu najdroższych polskich miejscowości Sopot zajmuje miejsca w czołówce. I to nie tylko w kategorii miejscowości i kurortów wypoczynkowych, ale raczej w tej klasyfikacji ogólnej. No niestety, nie da się ukryć, że Sopot to raczej miejsce dla turystów ze zdecydowanie większym portfelem. Wiadomo, że zaglądać nikomu do portfela nie wypada, ale jeżeli pomyśleć, ze za porządny nocleg trzeba zapłacić jak za wynajęcie jachtu to chyba nie tylko morze w tym mieście jest słone. Ludzi nie od dziś przyciąga luksus, dlatego właśnie noclegi w Sopocie tak często są rezerwowane przez naszych krajowych turystów. Mówią, że naszą część Europy dopadł kryzys, tym czasem ostatnie co tutaj widać to kryzys właśnie. Z pewnością Sopot noclegi jest doskonałą opcją na urlop dla każdego, kogo na to oczywiście stać. Nie ma co się dziwić, że Sopot jest drogi, w końcu jest nadmorską wizytówką Bałtyku. Popyt na noclegi w Sopocie jest ogromny, dlatego ceny są adekwatne do tego, jak wielkie jest zainteresowanie spędzaniem urlopu właśnie nad Bałtykiem. Jest jeszcze jeden atut, którym Sopot może się szczycić w całym kraju. To sopockie molo – jedno z najłatwiej i najbardziej rozpoznawalnych w Europie. Wypoczynek w tym miejscu musi być udany, a to ze względu na to, że dostępny jest tu właściwie każdy model wypoczynku. Począwszy od ciszy i spokoju a na najgłośniejszych imprezach kończąc. Każdy, kto chociaż raz pojawił się właśnie w tym miejscu na pewno nie omieszka wrócić tu ponownie.
Home | Dodaj obiekt | Cennik | Schowek | Program partnerski | Ostatnio dodane | Aktualności | Regulamin | Polityka Prywatności | Cookies | Mapa strony | Kontakt