Sanatorium TĘCZA

Sanatorium TĘCZA


Nocleg od 38 zł
Chopina 1/3
76-270 Ustka
Województwo: Pomorskie
Region: Pomorze Wschodnie
5981... pokaż numer telefonu

Szczegóły ofertyUstka - Niepubliczny Zakład Lecznictwa Uzdrowiskowego Sanatorium TĘCZA jest jednym z najbardziej atrakcyjnych ośrodków sanatoryjno - wypoczynkowych. Położone jest około 100 metrów od plaży, promenady i portu - to jeden z naszych głównych atutów. Specyficzny dla Ustki bodźcowy klimat morski zawierający dużo jodu stwarza warunki inhalacji, których nie da się uzyskać w sposób sztuczny.

Naszym Gościom oferujemy pokoje:

* 1 osobowe
* 2 osobowe
* 3 osobowe
* 4 osobowe

wyposażone w pełny węzeł sanitarny, TV SAT i telefon.

ZAPRASZAMY PRZEZ CAŁY ROK NA:

* wczasy zwykłe i lecznicze
* turnusy rehabilitacyjne dla osób niepełnosprawnych

LECZYMY SCHORZENIA:

* układu krążenia (choroba wieńcowa, nadciśnienie tętnicze)
* układu oddechowego
* narządów ruchu (pourazowe)
* reumatyczne
* wydzielania wewnętrznego i przemiany materii

Posiadamy własny nowoczesny Zakład Przyrodoleczniczy w jednym kompleksie z budynkiem hotelowym, stołówką, kawiarnią, windą i podjazdami dla osób niepełnosprawnych.

ŚWIADCZYMY ZABIEGI LECZNICZE:

* hydroterapii i wodolecznictwa
* kąpieli leczniczych
* kinezyterapii
* masażu klasycznego i podwodnego
* sauny z basenem solankowym
* akupunktury klasycznej i laserowej
* inhalacji
* elektro i światłolecznictwa

Szczegółowy cennikObiekt "Sanatorium TĘCZA" nie zamieścił szczegółowego cennika.

Informacje dodatkowe


Lokalizacja obiektu: w centrum miasta, nad morzem

Oferta noclegowa odwiedzana 87 razy w ciągu ostatnich 14 dni (dane aktualizowane raz dziennie) oraz 4824 razy od 01.01.2013

Serwis www.noclegi-online.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść prezentowanych ogłoszeń.Nasze kanały w sieci
My na Facebooku My na Twitterze


Noclegi-Online.pl
© 2004-2019

Z naszego bloga:

Dla bardzo wielu osób wakacyjny pobyt nad morzem jest synonimem nazwy miejscowości - Ustka. To wspaniałe nadmorskie miasteczko ma w sobie tyle uroku, że corocznie przyciąga tysiące zakochanych w polskim morzu turystów. Ustka proponuje turystom wszystko, co najlepsze. Po pierwsze - szeroką piaszczystą plażę (tzw. plaża wschodnia i zachodnia). Po drugie - niezwykłą atmosferę nadmorskiego kurortu z turystycznymi atrakcjami - sklepikami z pamiątkami, restauracyjkami i wieczornymi imprezami przy muzyce tanecznej. W Ustce możemy również podziwiać latarnię morską z końcówki XIX wieku (taras widokowy jest udostępniony dla zwiedzających), a także zwiedzić kilka ciekawych zabytków: neogotycki kościół pod wezwaniem Najświętszego Zbawiciela, domki rybackie z przełomu XIX i XX wieku, dzielnicę willową z pięknymi budynkami z początku XX wieku, czy też Zaułek Kapitański (warownię z VIII wieku w ujściu rzeki Słupi). Warto pamiętać również o tym, że Ustka pełni także funkcje uzdrowiskowe. Leczonymi tam chorobami są przede wszystkim: choroby układu nerwowego, choroby związane z urazami oraz choroby dróg oddechowych, kardiologiczne i związane z nadciśnieniem. Wyjeżdżając do Ustki warto wcześniej zarezerwować sobie miejsce noclegowe, ponieważ miasteczko cieszy się naprawdę dużą popularnością. Na zbiorczych stronach internetowych prezentujących noclegi znajdziemy szeroki wybór możliwości noclegowych w Ustce - od campingów i pól namiotowych, po wygodne i eleganckie domy wczasowe i hotele (także czterogwiazdkowe).
Home | Dodaj obiekt | Cennik | Schowek | Program partnerski | Ostatnio dodane | Aktualności | Regulamin | Polityka Prywatności | Cookies | Mapa strony | Kontakt