Klimczok Polski Związek Niewidomych Ośrodek Leczniczo-Rehabilitacyjny

Klimczok Polski Związek Niewidomych Ośrodek Leczniczo-Rehabilitacyjny


Okrzei 1
78-111 Ustronie Morskie
Województwo: Zachodniopomorskie
Region: Pomorze Zachodnie
9435... pokaż numer telefonu

Szczegóły ofertyOśrodek składa się z jednego 4 kondygnacyjnego budynku, wyposażonego w windę z funkcją mówiącą. Na miejscu znajdują się: stołówka (z możliwością korzystania z różnych diet), kawiarnia, sale do rehabilitacji oraz wykładowe (z tablicą suchościeralną, ekranem i projektorem multimedialnym oraz sprzętem audio-video), baza zabiegowa (z takimi zabiegami jak: masaż leczniczy, magnetronic, diadynamik, okłady borowinowe, lampa solux, masażer stóp, solanka, wirówka rąk, wirówka nóg i kręgosłupa, ugul), sala gimnastyczna (wyposażona m.in. w taki sprzęt jak: bieżnia, rowerki treningowe, orbiterki, fotel do usprawniania kończyn dolnych, drabinki, materace, suchy basen z piłeczkami, piłki lekarskie, tablica do ćwiczeń rąk dzieci), dyżurka lekarsko – pielęgniarska z całodobową opieka medyczną, kawiarenka internetowa z biblioteką, w której znajduje się bogaty zbiór książek mówionych (w formie elektronicznej), z możliwością nagrywania na nośniki elektroniczne osób przebywających w Ośrodku. W Ośrodku znajduje się również biblioteka z książkami w brajlu oraz książkami czarnodrukowymi.


Ośrodek posiada 2 i 3 osobowe pokoje z pełnym węzłem sanitarnym, które dostosowane są dla potrzeb osób niepełnosprawnych. Pokoje są w pełni umeblowane i posiadają dodatkowo: telewizor, radio, czajnik bezprzewodowy, talerzyki, szklanki, sztućce. W naszym obiekcie jest możliwość korzystania z bezprzewodowego dostępu do internetu.


Ośrodek wyróżniony został Certyfikatem Ośrodka Przyjaznego Osobom Niepełnosprawnym.

Posiadamy oczywiście wpisy do rejestru Ośrodków w których mogą się odbywać turnusy rehabilitacyjne oraz do rejestru organizatorów turnusów rehabilitacyjnych.

"Klimczok" posiada również wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Szczecinie pod numerem ewidencyjnym 2.32/00020/2011.

Dotychczas z naszych usług skorzystało już kilka tysięcy osób niepełnosprawnych, które wracają do nas nawet po kilkanaście razy, przez co Ośrodek szczyci się dużą renomą w tym środowisku.

Ośrodek posiada również doświadczenie w organizowaniu turnusów szkoleniowych w oparciu o środki Europejskiego Funduszu Społecznego.

Gościom przebywającym u nas proponujemy m.in.:

wycieczki autokarowe z przewodnikiem do: Kołobrzegu, Najpiękniejszych Ogrodów w Europie w Dobrzycy, Skansenu Chleba, Pasieki wraz z degustacją miodów, Świnoujścia, Wioski Indiańskiej w Zieleniewie, Statuy Matki Bożej Królowej Świata w Domacynie - daru Społeczeństwa Filipińskiego dla Narodu Polskiego (najwyższej takiej statuy w Polsce) itp.
wycieczki piesze po okolicy m.in.: do najstarszych dębów w Polsce,
wycieczki kolejką do jednej z najwyższych latarni w Polsce w Gąskach,
rejsy statkiem po Bałtyku,
atrakcje w Aquaparku Helios w Ustroniu Morskim (100 metrów od Ośrodka),
wieczorki taneczne,
biesiady przy grillu i ognisku,
imprezy integracyjne,
koncerty,
spotkania z ciekawymi ludźmi,
i wiele innych ciekawych imprez.

PZN OLR "Klimczok" w Ustroniu Morskim zaprasza Państwa na wypoczynek w naszym Ośrodku na:

turnusy rehabilitacyjne,
turnusy szkoleniowe,
pobyty i turnusy wypoczynkowe,
turnusy dla emerytów i rencistów
zielone szkoły,
kolonie,

Szczegółowy cennikObiekt "Klimczok Polski Związek Niewidomych Ośrodek Leczniczo-Rehabilitacyjny" nie zamieścił szczegółowego cennika.

Informacje dodatkowe


Lokalizacja obiektu: w centrum miasta, nad morzem

Oferta noclegowa odwiedzana 10 razy w ciągu ostatnich 14 dni (dane aktualizowane raz dziennie) oraz 1428 razy od 01.01.2013

Serwis www.noclegi-online.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść prezentowanych ogłoszeń.
Podobne w okolicy

O.W. Akacja O.W. Akacja, Dźwirzyno
od 80 zł

Ośrodek Portus Ośrodek Portus, Międzywodzie
od 30 zł


Ośrodek Wypoczynkowy MORSKI Ośrodek Wypoczynkowy MORSKI, Pobierowo
od 29 zł

Ośrodek wczasowy Oaza Ośrodek wczasowy Oaza, Mrzeżyno
od 30 zł

Nasze kanały w sieci
My na Facebooku My na Twitterze


Noclegi-Online.pl
© 2004-2019
W naszym serwisie zamieszczono ponad 45 000 ofert, a co za tym idzie, na pewno znajdziemy takie miejsce noclegowe, które spełni nasze wszelkie wymagania. Warto pamiętać o tym, że udostępniliśmy wyszukiwarkę noclegów, dzięki której znajdziemy takie miejsce noclegowe, które spełnia wszystkie nasze warunki - również te cenowe. Każdy obiekt, który jest dodany do naszego serwisu, jest oczywiście bardzo dobrze opisany, a także sfotografowany. Dzięki temu właśnie, będziemy mogli dowiedzieć się tego, które miejsca noclegowe powinny sprostać naszym wymaganiom. Powinniśmy również mieć na uwadze to, że przecież istnieje możliwość zapoznania się z opiniami ludzi, którzy już wcześniej wypoczywali w określonym miejscu - dzięki opiniom będziemy bardzo dobrze poinformowanymi turystami. Istnieje naturalnie możliwość zamieszczenia własnej opinii, dzięki temu nasz katalog będzie pełniejszy.
Home | Dodaj obiekt | Cennik | Schowek | Program partnerski | Ostatnio dodane | Aktualności | Regulamin | Polityka Prywatności | Cookies | Mapa strony | Kontakt