STANDARD:
-2os.: 90-150 PLN/os.dorosłej
-3os.: 90-150 PLN/os. - dziecko w zależności od wieku posiada zniżkę
-dwupokojowe 4os. studio : 290-490 PLN całość - dzieci w zależności od wieku posiadają zniżkę
KOMFORT- lodówka w pokoju
-2os.: 95-160 PLN/os. dorosłej
-3os.: 95-160 PLN/os. - dziecko w zależności od wieku posiada zniżkę
-dwupokojowe 4os. studio 300-510 PLN całość - dzieci w zależności od wieku posiadają zniżkę
LUX- lodówka w pokoju i sprzątanie na życzenie
-2os. 100-180 PLN/os.dorosłej
-3os. 100-180 PLN/os. - dziecko w zależności od wieku posiada zniżkę
-dwupokojowe 4os. studio 310-540 PLN całość - dzieci w zależności od wieku posiadają zniżkę
APARTAMENT 3 osobowy
*komfort: 360-600 PLN całość
*lux: 480-660 PLN całość
Opis pokoju dwuosobowego: Przed i po sezonie cenie noclegu śniadanko. W sezonie wysokim w cenie noclegu śniadanie z obiadem.Wyposażenie: balkon, szafa/komoda, TV
Łazienka: łazienka w pokoju, prysznic, WC, przybory toaletowe, ręcznik (2 szt.) Większość tj. 6 pok. dwuosobowych posiada balkon, z którego rozciąga się widok na morze.
Do 4 pokoi można dostawić łóżeczko. Dziecko z dwoma opiekunami w pokoju posiada zniżkę : łóżeczkowe-75%,
W każdym pokoju na wyposażeniu : czajnik , szklaneczki , kubki , parawan , dwa krzesełka plażowe i balkonowe. Możliwe wypożyczenie żelazka lub lodówki oraz zlecenie prania.
Opis pokoju trzyosobowego: Przed i po sezonie w cenie noclegu śniadanko.W sezonie wysokim w cenie noclegu śniadanie z obiadem. Dziecko z dwoma opiekunami w pokoju posiada zniżkę : łóżeczkowe - 75% , do 10lat -50% , do 14lat -25% ceny. Wyposażenie: balkon, szafa/komoda, TV (32 ")
Łazienka: łazienka w pokoju, prysznic, WC, przybory toaletowe, ręcznik (3 szt.)
Wszystkie pokoje trzyosobowe posiadają balkon , z którego rozciąga się niepowtarzalny widok na morze.
W każdym pokoju na wyposażeniu : czajnik , szklanki , kubki , parawan , dwa krzesełka plażowe i balkonowe. Możliwość wypożyczenia żelazka , lodówki lub zlecenie prania.
Opis apartamentu: Przed i po sezonie w cenie noclegu śniadanko. W sezonie wysokim w cenie noclegu śniadanie z obiadem.Wyposażenie: balkon (5 m2), szafa/komoda, TV ( 42 ")
Łazienka: łazienka w pokoju , prysznic, WC, przybory toaletowe, ręcznik (3 szt.) Apartament posiada balkon, z którego rozciąga sie niepowtarzalny widok na otwarte morze
Wyposażone w : czajnik , szklanki , kubeczki , dwa parawany , krzesełka plażowe i balkonowe. Możliwe wypożyczenie żelazka oraz zlecenie prania.
Opis dwupokojowego studia: Przed i po sezonie w cenie noclegu śniadanko. W sezonie wysokim w cenie noclegu śniadanie z obiadem. Wyposażenie: balkon (5 m2), szafa/komoda, TV (32 ")
Łazienka: łazienka w pokoju studio, prysznic, WC, przybory toaletowe, ręcznik (4 szt.)Studia posiadają balkony , z których rozciąga się niepowtarzalny widok na morze.
Wyposażone w : czajnik , szklanki , kubeczki , dwa parawany , krzesełka plażowe i balkonowe. Możliwe wypożyczenie żelazka oraz zlecenie prania.
Obsługa w językach: Niemiecki
Wyposażenie (obiekt, pokoje, w okolicy): Balkon, Czajnik, Internet WiFi, Klimatyzacja, Lodówka, Parking, Pralka, Prysznic, Suszarka do włosów, Telewizor, WC, Łazienka
Rozrywka (obiekt, najbliższa okolica): Gabinet masażu, Grill/ognisko, Plac zabaw, Plaża, Rowery, Sala gimnastyczna
Lokalizacja obiektu: w centrum miasta, nad morzem
Słowa kluczowe: widok na morze, urlop z widokiem na morze, wypoczynek nad morzem, ustronie morskie z widokiem na, nad morzem
Oferta noclegowa odwiedzana 37 razy w ciągu ostatnich 14 dni (dane aktualizowane raz dziennie) oraz 3067 razy od 01.01.2013
Serwis www.noclegi-online.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść prezentowanych ogłoszeń.