Apartamenty Bukowa

Apartamenty Bukowa


Nocleg od 210 zł
Miejsca noclegowe: 32
Bukowa
43-460 Wisła
Województwo: Śląskie
Region: Beskidy
5122... pokaż numer telefonu

Szczegóły ofertyZapraszamy Państwa do komfortowych apartamentów w Wiśle przy ulicy Bukowej, położonych w atrakcyjnej turystycznie okolicy, cichym i spokojnym otoczeniu, w sąsiedztwie przepływającego potoku, z widokiem na wierzchołki otaczających apartamentowiec gór.

Obiekt na terenie, którego znajdują się apartamenty, jakie oddajemy do Państwa dyspozycji to malownicze budynki idealnie wpisujące się w otaczające góry. Budynki zostały wyposażone w windy oraz wielostanowiskowe parkingi podziemne z indywidualnie przypisanymi miejscami postojowymi.Dysponujemy również dwoma osobnymi garażami.

Pokoje, którymi mogą Państwo dysponowoć posiadają własne wyjścia na przyległy taras oraz przestronne balkony, na których można wygodnie odpocząć po intensywnie spędzonym dniu. Zlokalizowane w niedużej odległości Centrum Wisły pozwala przyjemnie spędzić zarówno popołudnia jak i wieczory, natomiast położony w pobliżu kompleks z basenami, saunami, jackuzzi i innymi atrakcjami wodnymi pozwoli zapełnić czas nie tylko dorosłym ale również i dzieciom. Ponadto przebiegające w pobliżu szlaki turystyczne pozwalają turystom preferującym czynny wypoczynek zaspokoić swoje potrzeby górskich pieszych wycieczek.

Dysponujemy siedmioma luksusowymi apartamentami

Apartament Dębowy

- o powierzchni 46m2, w którym komfortowo i wygodnie wypoczywać mogą 4 osoby. Składa się z :

- przytulnej, ciepłej sypialni z dużym łożem małżeńskim i wyjściem na słoneczny taras o pow.27m2

- pokoju wypoczynkowego z dużą, wygodną, rozkładaną kanapą, 29″telewizora+dvd oraz z wygospodarowanym przyjemnym miejscem na posiłki przy stole, mogącym pomieścić wygodnie 4 biesiadujące osoby, ponadto w pokoju wypoczynkowym znajduje się również wyjście na słoneczny taras.

- kompletnie wyposażony i w pełni funkcjonalny aneks kuchenny w którym znajdują się : zmywarka, lodówka z zamrażarką, kuchenka mikrofalowa, czajnik elektryczny,ekspres do kawy, płyta grzewcza z okapem , komplet naczyń,talerzy, garczków, sztućcy, kieliszków.

- łazienka z kabiną prysznicową, WC, umywalką , suszarka do włosów, dodatkowo grzejnik ręcznikowiec oraz komplet ręczników(4 duże+4 małe)

- przedpokój z garderobą ponadto na wyposażeniu znajduje się również żelazko i deska do prasowania oraz odkurzacz.

- do apartamentu przynależny jest samodzielny zamykany garaż znajdujący się pod budynkiem.

Apartament Mahoniowy

-o powierzchni 46m2, w którym komfortowo i wygodnie wypoczywać mogą 4 osoby. Składa się z :

- przytulnej, ciepłej sypialni z dużym łożem małżeńskim i wyjściem na słoneczny taras o pow.27m2

- pokoju wypoczynkowego z dużą, wygodną, rozkładaną kanapą, 21″telewizora+dvd oraz z wygospodarowanym przyjemnym miejscem na posiłki przy stole, mogącym pomieścić wygodnie 4 biesiadujące osoby, ponadto w pokoju wypoczynkowym znajduje się również wyjście na słoneczny taras.

- kompletnie wyposażony i w pełni funkcjonalny aneks kuchenny w którym znajdują się : zmywarka, lodówka z zamrażarką, czajnik elektryczny,kuchenka mikrofalowa, ekspres do kawy, płyta grzewcza z okapem , komplet naczyń,talerzy, garczków, sztućcy, kieliszków.

- łazienka z kabiną prysznicową, WC, umywalką , dodatkowo grzejnik ręcznikowiec oraz komplet ręczników(4 duże+4 małe)

- przedpokój z garderobą ponadto na wyposażeniu znajduje się żelazko ,deska do prasowania oraz odkurzacz

- do apartamentu przynależny jest samodzielny zamykany garaż znajdujący się pod budynkiem.


Apartament pod Aniołami

- o powierzchni 55m2, w którym komfortowo i wygodnie wypoczywać mogą 4 osoby. Składa się z :

- przytulnej, ciepłej sypialni z dużym łożem małżeńskim i wyjściem na słoneczny balkon o pow.5,5m2
- pokoju wypoczynkowego z dużą, wygodną, rozkładaną kanapą, 29″ telewizor z tv satelitarną(cyfra+) i dvd oraz radiomagnetofon z CD.Wygospodarowanym przyjemnym miejscem na posiłki przy stole, mogącym pomieścić wygodnie 4 biesiadujące osoby, ponadto w pokoju wypoczynkowym znajduje się również wyjście na słoneczny balkon z którego roztacza się przepiękny widok na góry (pow. balkonu 7,5m2)
- kompletnie wyposażonej i w pełni funkcjonalnej kuchni , w której znajduje się : zmywarka,kuchenka mikrofalowa,lodówka z zamrażarką, czajnik elektryczny,ekspres do kawy, płyta grzewcza z okapem , komplet naczyń,talerzy, garczków, sztućcy, kieliszków.
- łazienka z kabiną prysznicową, WC, umywalką , dodatkowo grzejnik ręcznikowiec oraz komplet ręczników(4 duże+4 małe)
- przedpokój z dużą funkcjonalną szafą , na wyposażeniu znajduje się również żelazko i deska do prasowania oraz odkurzacz.
- do apartamentu przynależne jest miejsce parkingowe znajdujące się w garażu podziemnym pod budynkiem.

Apartament Różany

– wyjątkowo przestronny, dwupoziomowy o powierzchni 87m2, w którym komfortowo i wygodnie wypoczywać może 6 osób . Składa się z :
- dwóch przytulnych, ciepłych sypialni z dużym łożem małżeńskim :
- sypialnia w dolnej kondygnacji z wyjściem na słoneczny balkon o pow.5,5m2
- sypialnia w górnej kondygnacji z przestronną łazienką
- pokoju wypoczynkowego z dużą, wygodną, rozkładaną kanapą, 29”telewizorem z tv satelitarną(polsat cyfrowy) i dvd . Wygospodarowanym przyjemnym miejscem na posiłki przy stole, mogącym pomieścić wygodnie 6 biesiadujących osób, ponadto w pokoju wypoczynkowym znaduje się balkon z przepięknym widokiem na góry o pow.7,5m2
- kompletnie wyposażonej i w pełni funkcjonalnej kuchni, w której znajduje się : zmywarka, lodówka z zamrażarką, kuchenka mikrofalowa, czajnik elektryczny, ekspress do kawy, płyta grzewcza z okapem , komplet naczyń,talerzy, garczków, sztućcy, kieliszków.
- dwóch łazienek z kabiną prysznicową, WC, umywalką , dodatkowo grzejnik ręcznikowiec oraz komplet ręczników(6 dużych+6 małych)
- przedpokój z dużą funkcjonalną szafą, na wyposażeniu znajduje się również żelazko i deska do prasowania oraz odkurzacz.
- do apartamentu przynależne jest miejsce parkingowe, znajdujące się w garażu podziemnym pod budynkiem.

Apartament Rustykalny

– położony w malowniczej okolicy Wisły na ulicy Górnośląskiej, blisko wyciągu Partecznik, w niskiej dwukondygnacyjnej zabudowie o nowoczesnym willowym charakterze.

- przestronny, dwupoziomowy o powierzchni 66m2, w którym komfortowo i wygodnie wypoczywać mogą 4 osoby. Składa się z:

- przytulnej, ciepłej sypialni położonej w górnej kondygnacji z dużym łożem małżeńskim i wejściem na balkon o powieszchni 5m2.

- pokoju wypoczynkowego z rozkładaną kanapą i dwoma fotelami, 32″ telewizorem LCD z tv satelitarną (polsat cyfrowy). Wygospodarowanym przyjemnym miejscem na posiłki przy stole, mogącym pomieścić wygodnie 4 biesiadujące osoby, ponadto w pokoju wypoczynkowym znajduje się wejście na bardzo duży taras z przepięknym widokiem na góry.

- kompletnie wyposażonej i w pełni funkcjonalnej kuchni, w której znajduje się: lodówka z zamrażarką, czajnik elektryczny, kuchenka mikrofalowa, płyta grzewcza, komplet naczyń, talerzy garczków, sztućcy, kieliszków.

- łazienki z kabiną prysznicową, WC, umywalką, dodatkowo grzejnik ręcznikowiec oraz komplet ręczników (4 duże + 4 małe).

- przedpokój z garderobą i pomieszczeniem gospodarczym gdzie można przechowywać sprzęt narciarski, na wyposażeniu znajduje się żelazko oraz 2 pary nart wraz z kijkami.

- do apartamentu przynależne jest zadaszone miejsce parkingowe, znajdujące się przed apartamentem.

Apartament Wrzosowy

– o powierzchni 50m2 w którym komfortowo i wygodnie wypoczywać mogą 4 osoby. Składa się z :

- przytulnej, ciepłej sypialni z dużym łożem małżeńskim.

- pokoju wypoczynkowego z dużą, wygodną, rozkładaną kanapą, 32″ telewizorem LCD z tv satelitarną (polsat cyfrowy) , dvd oraz radiomagnetofon z CD. Wygospodarowanym przyjemnym miejscem na posiłki przy stole, mogącym pomieścić wygodnie 4 biesiadujące osoby, ponadto w pokoju wypoczynkowym znajduje się również wejście na balkon oraz bardzo duży taras o pow. 40m2

- kompletnie wyposażonej i w pełni funkcjonalnej kuchni, w której znajduje się zmywarka, kuchenka mikrofalowa, lodówka z zamrażarką, czajnik elektryczny, ekspres do kawy, płyta grzewcza, komplet naczyń talerzy, garczków, sztućcy, kieliszków.

- łazienka z kabiną prysznicową, WC, umywalka, dodatkowo grzejnik ręcznikowiec oraz komplet ręczników (4 duże + 4 małe).

- przedpokój z dużą funkcjonalną szafą, na wyposażeniu znajduje się żelazko i deska do prasowania oraz odkurzacz.

- do apartamentu przynależne jest miejsce parkingowe znajdujące się w garażu podziemnym pod budynkiem.


Apartament Zielony

– wyjątkowo przestronny, dwupoziomowy o powierzchni 90m2 w którym komfortowo i wygodnie wypoczywać może 6 osób . Składa się z :
- dwóch przytulnych, ciepłych sypialni z dużym łożem małżeńskim :
- sypialnia w dolnej kondygnacji z wyjściem na balkon o pow.13m2
- sypialnia w górnej kondygnacji z łazienką
- pokoju wypoczynkowego z dużą, wygodną, rozkładaną kanapą, 32″ telewizorem LCD z tv satelitarną(polsat cyfrowy) i dvd. Wygospodarowanym przyjemnym miejscem na posiłki przy stole, mogącym pomieścić wygodnie 6 biesiadujących osób, ponadto w pokoju wypoczynkowym znaduje sie balkon z widokiem na góry o pow.13m2
- kompletnie wyposażonej i w pełni funkcjonalnej kuchni, w której znajduje się : zmywarka, lodówka z zamrażarką, kuchenka mikrofalowa, czajnik elektryczny,ekspress do kawy, płyta grzewcza z okapem , komplet naczyń,talerzy, garczków, sztućcy, kieliszków.
- dwóch łazienek z kabiną prysznicową, WC, umywalką , dodatkowo grzejnik ręcznikowiec oraz komplet ręczników(6 dużych+6 małych)
- przedpokój z dużą funkcjonalną szafą ,na wyposażeniu znajduje się również żelazko i deska do prasowania oraz odkurzacz.
- do apartamentu przynależne jest miejsce parkingowe, znajdujące się w garażu podziemnym pod budynkiem.

Szczegółowy cennik


Podana cena jest ceną za apartament, cena jest uzależniona od ilości rezerwowanych dni i rodzaju apratamentu.

Informacje dodatkowe


Obsługa w językach: Angielski

Wyposażenie (obiekt, pokoje, w okolicy): Balkon, Czajnik, Garaż, Kuchenka, Lodówka, Odtwarzacz CD, Parking, Prysznic, Radio, Suszarka do włosów, Taras, Telewizja satelitarna, Telewizor, WC, Zmywarka, Łazienka

Rozrywka (obiekt, najbliższa okolica): Grill/ognisko, Plac zabaw

Lokalizacja obiektu: Góry

Słowa kluczowe: apartamenty bukowa wisła

Oferta noclegowa odwiedzana 2 razy w ciągu ostatnich 14 dni (dane aktualizowane raz dziennie) oraz 275 razy od 01.01.2013

Serwis www.noclegi-online.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść prezentowanych ogłoszeń.
Komentarze i opinie


Apartament OK, dobrze położony (niedaleko do głównego deptaka) dobry dojazd. Ogłoszenie pokrywa się ze stanem faktycznym, w środku jak i na zewnątrz. Pokoje mieliśmy bardzo fajne z wygodnymi łóżkami, łazienki w pokojach czyste i chyba niedawno odnowione bo wszystko jeszcze pachniało nowością.
Gienia (07.08.2012)
Podobne w okolicy


Apartament Na Tęczowym Wzgórzu Apartament Na Tęczowym Wzgórzu, Wisła
Rezerwuj online

Chatka Manresa Chatka Manresa, Wisła
Rezerwuj online

Apartment Wisla ul. Towarowa Apartment Wisla ul. Towarowa, Wisla
Rezerwuj online

Apartamenty Sun&Snow Tęczowe Wzgórze Apartamenty Sun&Snow Tęczowe Wzgórze, Wisła
Rezerwuj online


Podobne w Wiśle
Nasze kanały w sieci
My na Facebooku My na Twitterze


Noclegi-Online.pl
© 2004-2021
W naszym serwisie zamieszczono ponad 45 000 ofert, a co za tym idzie, na pewno znajdziemy takie miejsce noclegowe, które spełni nasze wszelkie wymagania. Warto pamiętać o tym, że udostępniliśmy wyszukiwarkę noclegów, dzięki której znajdziemy takie miejsce noclegowe, które spełnia wszystkie nasze warunki - również te cenowe. Każdy obiekt, który jest dodany do naszego serwisu, jest oczywiście bardzo dobrze opisany, a także sfotografowany. Dzięki temu właśnie, będziemy mogli dowiedzieć się tego, które miejsca noclegowe powinny sprostać naszym wymaganiom. Powinniśmy również mieć na uwadze to, że przecież istnieje możliwość zapoznania się z opiniami ludzi, którzy już wcześniej wypoczywali w określonym miejscu - dzięki opiniom będziemy bardzo dobrze poinformowanymi turystami. Istnieje naturalnie możliwość zamieszczenia własnej opinii, dzięki temu nasz katalog będzie pełniejszy.
Home | Dodaj obiekt | Cennik | Schowek | Program partnerski | Ostatnio dodane | Aktualności | Regulamin | Polityka Prywatności | Cookies | Mapa strony | Kontakt