Rancho Czerwony Młyn

Rancho Czerwony Młyn


Nocleg od 100 zł
Źródlana 54
42-421 Zdów
Województwo: Śląskie
Region: Jura Krakowsko-Częstochowska
7305... pokaż numer telefonu

Szczegóły ofertyJeżeli szukacie ciszy i spokoju oraz jesteście wrażliwi na piekno przyrody zapraszamy do malowniczego zakątka w centralnej cześci Jury na terenie Zespołu Jurajskich Parków Krajobrazowych. Ranczo znajduje się na skraju boru debowo-bukowego, u podnóża skały wapiennej oraz przepływającej tuż przy młynie rzeki Białki.

Nie jest to typowa agroturystyka lecz siedlisko otoczone murami warownymi oddające klimat Szlaku Warowni Jurajskich. Tuż obok przebiega Szlak Orlich Gniazd oraz Jurajski Szlak Rowerowy.
Mamy do zaoferowania w krainie ostanców skalnych i zamków jaką jest Jura Krakowsko-Częstochowska noclegi w komfortowych domkach do samodzielnego zamieszkania. Brak najbliższego sąsiedztwa pozwala gościom na swobodne korzystanie z rozległego terenu, dzieki czemu każdy z wypoczywających gości znajdzie dla siebie dogodne miejsce do ulubionej formy wypoczynku.
W miejscu w którym znajdują sie nasze domki Jura Krakowsko-Czestochowska jest wyjątkowo malownicza. Otoczenie całego gospodarstwa jest piekne krajobrazowo oraz cechują go niezwykłe warunki klimatyczne (rzeka, powietrze, ostance skalne, bujna roślinść oraz różnorodność ptactwa i zwierzyny leśnej).

Ranczo "CZERWONY MLYN" łączy w sobie tradycje, prostote i ciepło z przyjaznymi i komfortowymi warunkami użytkowania.

Szczegółowy cennik


Cennik nie dotyczy Świąt oraz długich weekendów
Poza sezonem
(05.05.2014r-20.06.2014r, 31.08.2014r-31.10.2014r)

Dorośli -50zł/doba*
Dzieci do lat 7 - 25zł/doba*

*W weekendy obowiązuje cena minimalna za domek:.
Domek 5-osobowy (nr 1,3,4,5) - minimum 200zł/doba
Domek 8-osobowy (nr 2) minimum 250zł/doba

Sezon wysoki
(21.06.2014r. - 30.08.2014r)
Domek 5-osobowy (nr 1,3,4,5) - 200zł/doba
Domek 8-osobowy (nr 2) - 300zł/doba
Opłaty dodatkowe:

Wydłużenie doby w dniu przyjazdu i odjazdu 10zł/godz/domek
Przyjazd po godz. 20 - 50zł, po godz. 22 - 100zł
Opłata za zwierzęta (psy, koty) - 15zł/doba,
Drzewo do kominka - 10zł/kosz,
Przy przeciętnym zużyciu prądu energia jest bezpłatna, zużycie powyżej 7 KW dziennie jest płatne 80 gr/KW.

Informacje dodatkowe


Lokalizacja obiektu: Nad rzeką, Park krajobrazowy, na wsi, Wyżyna

Oferta noclegowa odwiedzana 195 razy w ciągu ostatnich 14 dni (dane aktualizowane raz dziennie) oraz 195 razy od 01.01.2013

Serwis www.noclegi-online.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść prezentowanych ogłoszeń.Nasze kanały w sieci
My na Facebooku My na Twitterze


Noclegi-Online.pl
© 2004-2021
W naszym serwisie zamieszczono ponad 45 000 ofert, a co za tym idzie, na pewno znajdziemy takie miejsce noclegowe, które spełni nasze wszelkie wymagania. Warto pamiętać o tym, że udostępniliśmy wyszukiwarkę noclegów, dzięki której znajdziemy takie miejsce noclegowe, które spełnia wszystkie nasze warunki - również te cenowe. Każdy obiekt, który jest dodany do naszego serwisu, jest oczywiście bardzo dobrze opisany, a także sfotografowany. Dzięki temu właśnie, będziemy mogli dowiedzieć się tego, które miejsca noclegowe powinny sprostać naszym wymaganiom. Powinniśmy również mieć na uwadze to, że przecież istnieje możliwość zapoznania się z opiniami ludzi, którzy już wcześniej wypoczywali w określonym miejscu - dzięki opiniom będziemy bardzo dobrze poinformowanymi turystami. Istnieje naturalnie możliwość zamieszczenia własnej opinii, dzięki temu nasz katalog będzie pełniejszy.
Home | Dodaj obiekt | Cennik | Schowek | Program partnerski | Ostatnio dodane | Aktualności | Regulamin | Polityka Prywatności | Cookies | Mapa strony | Kontakt