Sanatorium Uzdrowiskowe WIKTOR

Sanatorium Uzdrowiskowe WIKTOR


Łopata Polska 24
33-370 Żegiestów Zdrój
Województwo: Małopolskie
Region: Beskidy
1847... pokaż numer telefonu

Szczegóły ofertySanatorium "Wiktor" Cechini położone w Beskidzie Sądeckim na zalesionym stoku "Łopaty Polskiej" opasanej meandrami Popradu. Beskid Sądecki to kraina słonecznych polan, rozległych widoków, bystrych potoków i licznych źródeł mineralnych. Ewenementem na skalę europejską jest rzeka Poprad i jej przełom w okolicy Żegiestowa.

Spływając z południowych stoków Tatr, jako jedyna, jakby wbrew naturze, nie kieruje się na południe do Morza Czarnego, lecz zdąża krętymi meandrami do Wisły i dalej do Morza Bałtyckiego. Poprad jest ulubioną rzeką wędkarzy i kajakarzy górskich.

Sanatorium "Wiktor" posiada 136 miejsc w komfortowo wyposażonych pokojach 1 i 2 osobowych oraz pokojach typu studio. Na terenie ośrodka znajduje się pełna baza zabiegowa. Oferujemy zabiegi z zakresu: hydroterapii, balneoterapii, fizykoterapii, inhalacji i rehabilitacji ruchowej. Ośrodek jest dostosowany dla osób niepełnosprawnych ruchowo. Obok ośrodka znajduje się : trawiaste boisko do piłki siatkowej, nożnej i ręcznej oraz piękny ogród idealny do spacerów a przed ośrodkiem parking.

Specjalizujemy się w leczeniu następujących schorzeń:

układu pokarmowego,
układu oddechowego,
układu moczowego,
schorzeń reumatologicznych.

Organizujemy:

- Turnusy sanatoryjne 21 dniowe finansowane przez NFZ z częściową dopłata pacjenta, Turnusy 28 dniowe rehabilitacyjne finansowane przez NFZ z częściową dopłata pacjenta,
- Turnusy rehabilitacyjne 14 dniowe finansowane przez PCPR i MOPS z częściową dopłata pacjenta,
- Turnusy rehabilitacyjne pełnopłatne,
- Wczasy rodzinne,
- Pobyty weekendowe,
- Turnusy sylwestrowe,
- Kolonie zdrowotne,
- Zielone szkoły.

Sanatorium Wiktor w Żegiestowie, którego budowę zakończono pod koniec 1936 roku, zostało zaprojektowane przez lwowskich architektów prof. Jana Bagieńskiego i Zbigniewa Wardzała.

W artykule zamieszczonym w "Architekturze" z 1938 roku, uznano że ten właśnie gmach otworzył nowy rozdział w zabudowie uzdrowisk, w których zdaniem autora, nowe prądy architektoniczne były bardziej dominujące i silniej akcentowane niż we współczesnych miastach. Warto im się czasem bliżej przyjrzeć, wynurzając się z leczniczego błota.

NZOZ Sanatorium "Wiktor" Cechini mieści się w trzykondygnacyjnym budynku dostosowanym dla osób niepełnosprawnych ruchowo, położonym w centralnej części Popradzkiego Parku Krajobrazowego, na Łopacie Polskiej, Sanatorium posiada 136 miejsc w komfortowo wyposażonych pokojach jedno i dwu osobowych oraz pokojach typu studio.

Szczegółowy cennik


Osobodzień (nocleg + wyżywienie całodzienne) w pokoju 1 osobowym 115,00

Osobodzień (nocleg + wyżywienie całodzienne) w pokoju 2 osobowym 105,00

Osobodzień (nocleg + wyżywienie całodzienne) w pokoju 3 osobowym 95,00

Nocleg w pokoju 1 osobowym 70,00

Nocleg w pokoju 2 osobowym 60,00

Nocleg w pokoju 3 osobowym 50,00

Wyżywienie całodzienne -posiłkodzień 45,00

Śniadanie 12,00

Obiad 19,00

Kolacja 14,00

Obiadokolacja 26,00

Wypożyczenie telewizora za dobę 2,00

Opłata parkingowa za dobę 3,50

Wyżywienie z możliwością wyboru odpowiedniej diety:

Lekkostrawna,
Cukrzycowa,
Żołądkowa,
Wątrobowo - trzustkowa
Inne w zależności od zalecenia lekarza

Informacje dodatkowe


Lokalizacja obiektu: Góry, Park krajobrazowy

Oferta noclegowa odwiedzana 4 razy w ciągu ostatnich 14 dni (dane aktualizowane raz dziennie) oraz 928 razy od 01.01.2013

Serwis www.noclegi-online.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść prezentowanych ogłoszeń.Nasze kanały w sieci
My na Facebooku My na Twitterze


Noclegi-Online.pl
© 2004-2021
W naszym serwisie zamieszczono ponad 45 000 ofert, a co za tym idzie, na pewno znajdziemy takie miejsce noclegowe, które spełni nasze wszelkie wymagania. Warto pamiętać o tym, że udostępniliśmy wyszukiwarkę noclegów, dzięki której znajdziemy takie miejsce noclegowe, które spełnia wszystkie nasze warunki - również te cenowe. Każdy obiekt, który jest dodany do naszego serwisu, jest oczywiście bardzo dobrze opisany, a także sfotografowany. Dzięki temu właśnie, będziemy mogli dowiedzieć się tego, które miejsca noclegowe powinny sprostać naszym wymaganiom. Powinniśmy również mieć na uwadze to, że przecież istnieje możliwość zapoznania się z opiniami ludzi, którzy już wcześniej wypoczywali w określonym miejscu - dzięki opiniom będziemy bardzo dobrze poinformowanymi turystami. Istnieje naturalnie możliwość zamieszczenia własnej opinii, dzięki temu nasz katalog będzie pełniejszy.
Home | Dodaj obiekt | Cennik | Schowek | Program partnerski | Ostatnio dodane | Aktualności | Regulamin | Polityka Prywatności | Cookies | Mapa strony | Kontakt